#Henrying - jak świętowanie 400. bramki w karierze staje się symbolem

#Henrying - jak świętowanie 400. bramki w karierze staje się symbolem
Szymon Podstufka
Szymon Podstufka
Źródło: Transfery.info | Twitter

Techniczny, podkręcony strzał po dalszym słupku zza pola karnego i herb Arsenalu na piersi - to znaki rozpoznawcze Thierry'ego Henry. Od meczu sprzed pięciu dni doszedł do tego kolejny - tzw. "Henrying".

Ale po kolei. W nocy z soboty na niedzielę o 1:00 czasu polskiego, New York Red Bulls Francuza podejmowali Toronto FC. Przed tym spotkaniem, Henry miał na swoim koncie 399 bramek w karierze i bardzo mocno liczył na to, że w spotkaniu przed własną publicznością trafi po raz 400. i będzie mógł świętować z kibicami Red Bulls zwycięstwo. Można się więc było spodziewać, że Henry po zdobyciu bramki w 32. minucie ruszy do kibiców, by celebrować gola otwierającego wynik meczu, ale przede wszystkim - jubileuszowego. Henry jednak zrobił coś zupełnie innego.
 
 
No i lawina ruszyła. Tak jak po meczu Euro 2012 z Niemcami bohaterem memów stał się Mario Balotelli, tak teraz zaglądając na portale z tego typu obrazkami, nie sposób nie trafic na Henry'ego. Najpierw obrazek instruktażowy, niezbędny dla zainteresowanych naśladowaniem Francuza...
 
 
...a także inne obrazki, które przypadły nam do gustu.
 
 
 
 
 
 
 
Mało Wam? Wchodzicie na Twittera, wpisujecie #Henrying (KLIK) w wyszukiwarce i możecie bez końca przeglądać, jak daleko sięga wyobraźnia internautów, zainspirowanych oryginalnym zachowaniem legendy Arsenalu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Viaplay rusza w Polsce już jutro. Co wiemy o nowym gigancie piłkarskich praw telewizyjnych? Viaplay rusza w Polsce już jutro. Co wiemy o nowym gigancie piłkarskich praw telewizyjnych? Grzegorz Bronowicki dołączył do nowej drużyny. Będzie w niej występował razem z synem [OFICJALNIE] Grzegorz Bronowicki dołączył do nowej drużyny. Będzie w niej występował razem z synem [OFICJALNIE] Wisła Kraków sięga po polskiego bramkarza. Powrót do kraju po kilkunastu latach przerwy Wisła Kraków sięga po polskiego bramkarza. Powrót do kraju po kilkunastu latach przerwy Liga Konferencji Europy: Poznaliśmy pary czwartej rundy. Pechowe losowanie dla polskich klubów [OFICJALNIE] Liga Konferencji Europy: Poznaliśmy pary czwartej rundy. Pechowe losowanie dla polskich klubów [OFICJALNIE] Liga Europy: Pary czwartej rundy rozlosowane! Legia Warszawa poznała rywala w razie porażki z Dinamem [OFICJALNIE] Liga Europy: Pary czwartej rundy rozlosowane! Legia Warszawa poznała rywala w razie porażki z Dinamem [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Play-offy rozlosowane! Legia Warszawa poznała ewentualnego rywala na ostatnim etapie kwalifikacji [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Play-offy rozlosowane! Legia Warszawa poznała ewentualnego rywala na ostatnim etapie kwalifikacji [OFICJALNIE] Harry Kane nie stawił się na treningu Tottenhamu Harry Kane nie stawił się na treningu Tottenhamu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy