Media: Oferta Legii za obrońcę
2017-08-05 20:22:48; Aktualizacja: 8 lat temu
Zgodnie z doniesieniami „Dnevnika”, Legia Warszawa złożyła ofertę za Nemanję Mitrovicia.
Środkowy obrońca reprezentuje obecniebarwy Olimpiji Lublana. Klub z Warszawy miał zaproponować mu 750tysięcy euro. Oferta została podobno odrzucona, ale nie zamknęłoto rozmów pomiędzy obiema stronami.
W przeszłości etatowy młodzieżowyreprezentant Słowenii trafił do Olimpiji w 2013 roku. Jeśli chodzio poprzedni sezon, 24-latek stracił jego pierwszą część z powodukontuzji. Po powrocie do pełni sił grał już jednak od deski dodeski. Przełożyło się to na 13 spotkań w słoweńskiejekstraklasie. Popularne
Jego całkowity bilans w koszulcezespołu ze stolicy Słowenii jest jednak o wiele bardziejimponujący. W sumie to bowiem 127 spotkań, pięć bramek i sześćasyst.
Mitrović przez kilka lat szkolił sięwe Włoszech. Obrońca przebywał m.in. w Interze, Sassuolo orazBolonii. Jego przygoda z klubami z Półwyspu Apenińskiegoograniczyła się jednak wyłącznie do występów w Primaverze.














![Nie przebił się w Zagłębiu Lubin, teraz imponuje skutecznością we Włoszech [WIDEO]](img/photos/112005/170x113/daniel-mikolajewski-parma.jpg)

![Duża wpadka Radosława Majeckiego [WIDEO]](img/photos/112455/170x113/xyz.jpg)





![Nie przebił się w Zagłębiu Lubin, teraz imponuje skutecznością we Włoszech [WIDEO]](img/photos/112005/90x60/daniel-mikolajewski-parma.jpg)

![Duża wpadka Radosława Majeckiego [WIDEO]](img/photos/112455/90x60/xyz.jpg)

![Ekstraklasa: Składy na GKS Katowice – Piast Gliwice [OFICJALNIE]](img/photos/104977/170x113/gks-katowice-piast-gliwice.jpg)




