Reprezentant Polski wspomina współpracę z Hajtą. „Słuchaj k..., jak teraz zejdziesz, to już nigdy nie zagrasz”

rok temu Reprezentant Polski wspomina współpracę z Hajtą. „Słuchaj k..., jak teraz zejdziesz, to już nigdy nie zagrasz”
fot. FotoPyk

Maciej Makuszewski, który nieco ponad dwa miesiące temu zadebiutował w reprezentacji Polski, opowiedział w rozmowie z WP SportoweFakty ciekawą anegdotę dotyczącą współpracy z Tomaszem Hajto.

Zawodnik Lecha Poznań pracował z byłym reprezentantem Polski, a obecnie komentatorem Polsatu, w Jagiellonii Białystok. W pewnym momencie 28-latek nie był zbyt przychylnie nastawiony do dalszej gry w klubie z Podlasia, ale obejmujący „Jagę” Hajto przekonał go do pozostania na obozie przygotowawczym drużyny.


- Pamiętam taki mecz, że w 60. minucie już nie byłem w stanie grać, mówię trenerowi Hajcie, że chcę zmianę. A on na to: „Słuchaj k..., jak teraz zejdziesz, to już nigdy u mnie nie zagrasz”. Więc zostałem na boisku i jeszcze kilka akcji zrobiłem. On mówi: „I co, można? Można!”. Wtedy chyba pokonałem taką barierę fizyczności. To mi bardzo dużo dało. Kiedyś myślałem: „Jestem zmęczony, nie dam rady”. A dziś mówię sobie: „Nie myśl o tym, rób swoje, zaraz to przełamiesz, zaraz będziesz grał”.

- Kiedyś było tak, że grałem pierwszą połowę słabo i czułem, że jest źle, trener mnie ściągał. A potem doszedłem do tego, że to co było w pierwszej połowie to przeszłość. Po zmianie stron jest zupełnie nowy mecz, to co było odkreślamy linią - przyznał Makuszewski (cała rozmowa TUTAJ).

Dodajmy, że bilans skrzydłowego w Jagiellonii, za której wyniki odpowiadał Hajto, biorąc pod uwagę oficjalne spotkania, wyniósł 17 występów, sześć goli i cztery asysty.  ŹRÓDŁO
WP SportoweFakty
TAGI: Polska Reprezentacja Polski Maciej Makuszewski Lech Poznań Jagiellonia Białystok Tomasz Hajto
Zobacz również
Wszystkie grzechy kadry
7 godzin temu  
0
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.