Emerytura? Nic z tych rzeczy! Ambitne plany Ronaldinho

11 miesięcy temu Emerytura? Nic z tych rzeczy! Ambitne plany Ronaldinho

Ronaldinho zdradził swoje plany na przyszłość.

Były piłkarz takich klubów jak FC Barcelona, AC Milan czy Paris Saint-Germain stał się dla wielu sympatyków futbolu symbolem pewnej epoki. Uznawany za jednego z najwybitniejszych piłkarzy w historii zawodnik zawiesił niedawno buty na kołku, ale nie oznacza to, że zamierza teraz zaszyć się w domu. 37-latek ma ambitne plany i zdradził je swoim kibicom.

Za pośrednictwem mediów społecznościowych Brazylijczyk poinformował, że zaangażuje się w trzy projekty, w międzyczasie uczestnicząc w meczach charytatywnych. Ronaldinho w najbliższym czasie będzie koncentrował się na rozwoju swojej akademii piłkarskiej, w której zamierza pomagać adeptom futbolu w rozwijaniu ich umiejętności.

Ronaldo de Assis Moreira zdradził też, że chce się sprawdzić również w czymś zupełnie nowym. Poinformował, że zamierza wejść do świata muzyki, która do tej pory była jedynie jego pasją, a teraz ma stać się zawodem. Co prawda były piłkarz nie zdradził, co dokładnie będzie robić w nowej branży, ale „AS” przewiduje, iż 37-latek będzie producentem.

To jednak nie koniec. Zainicjowany został tajemniczy projekt pod nazwą „Soccer Coin”, a Ronaldinho stał się jego partnerem. Jak na razie nieznane są szczegóły, ale w oświadczeniu na stronie http://soccercoin.eu/index.html Brazylijczyk napisał:

„Odkąd zacząłem myśleć o emeryturze, myślałem też co robić później. Co mogę zrobić. Piłka nożna zawsze była częścią mojego życia. Mam też pasję do muzyki.

(...)

Chcę dawać uśmiech tak wielu osobom, jak to tylko możliwe, dzięki temu projektowi. Liczę, że wielu ludzi będzie miało marzenie i nadzieję o byciu szczęśliwym. Chcę jak najbardziej przyczynić się dla świata w trakcie mojego krótkiego życia”.ŹRÓDŁO
Ronaldinho | AS
TAGI: Ronaldinho Brazylia
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.