Sprawa przesądzona. Będzie kontrowersyjne powołanie do reprezentacji Polski

10 miesięcy temu Sprawa przesądzona. Będzie kontrowersyjne powołanie do reprezentacji Polski
fot. FotoPyk

Jak podaje „Przegląd Sportowy”, sprawa powołania do reprezentacji Polski Tarasa Romanczuka jest przesądzona.

Temat gry pomocnika Jagiellonii Białystok w biało-czerwonych barwach jest wałkowany przez media od kilku tygodni. Przypomnijmy, że urodzony na Ukrainie zawodnik niedawno otrzymał polskie obywatelstwo, które pozwala mu na występy w zespole prowadzonym przez Adama Nawałkę.

W piątek selekcjoner poda pełną listę zawodników powołanych na najbliższe spotkania towarzyskie z Nigerią (23 marca) oraz Koreą Południową (27 marca). Zdaniem „PS” Romanczuk na pewno się na niej znajdzie.

Jak czytamy, Nawałka przez pewien czas wahał się, czy 26-latek już teraz powinien otrzymać powołanie. Ostatnia obserwacja zawodnika podobno utwierdziła go jednak w przekonaniu, że warto zdecydować się na taki ruch. Dodajmy, że kilka dni temu selekcjoner rozmawiał na temat pomocnika z trenerem „Jagi”, Ireneuszem Mamrotem.

O „powołaniach dla Frania (Przemysław Frankowski - red.) i Tarasa” napisała już na Twitterze wiceprezes zarządu Jagiellonii, Agnieszka Syczewska. „Ale ja nigdzie nie napisałam, że powołania do Kadry tylko na dzisiejszy trening przy Słonecznej” - próbowała zażartować chwilę później. Sprawa faktycznie wydaje się być  jednak przesądzona. 

Przypomnijmy, że ostatnio potencjalne powołanie Romanczuka do kadry już w marcu mocno krytykowali Wojciech Kowalczyk i Jan Tomaszewski. ŹRÓDŁO
Przegląd Sportowy I Agnieszka Syczewska I Twitter
TAGI: Polska Reprezentacja Polski MŚ 2018 Mistrzostwa Świata Taras Romanczuk Przemysław Frankowski Jagiellonia Białystok
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.