Bartosz Bereszyński otwarty na powrót do Polski! Tylko jeden klub
2025-11-13 11:05:16; Aktualizacja: 1 miesiąc temu
Bartosz Bereszyński ponownie w Ekstraklasie? To realny scenariusz, o czym opowiedział sam reprezentant Polski w rozmowie z TVP Sport.
Bartosz Bereszyński wraca do reprezentacji Polski po dłuższej przerwie. Na kanwie występów w Palermo na powołanie pomocnika zdecydował się selekcjoner Jan Urban.
Defensor dostał szansę w obliczu kontuzji, której doznał Jan Bednarek i bardzo możliwe, że zaprezentuje się w któryś z najbliższych starć.
Latem 33-latek przez dłuższy czas rozglądał się za nowym zespołem. W tym kontekście padały różne rozwiązania, natomiast ostatecznie zdecydował się zakotwiczyć w Palermo.Popularne
Bereszyński jednocześnie mógł wrócić do Polski. Interesował się nim Widzew Łódź, a dodatkowo prowadził też rozmowy z Rakowem Częstochowa, co potwierdził w TVP Sport. Okazuje się jednak, że jeśli miałby wrócić do naszego kraju, to bierze pod uwagę głównie Legię Warszawa.
- Prowadziłem w miarę konkretne rozmowy z Rakowem, ale tak naprawdę w letnim oknie byłbym skłonny poważnie rozważyć ofertę tylko jednego polskiego klubu: Legii Warszawa. Na powrót gdzieś indziej ciężko byłoby mi się zdecydować. Kiedy pojawiła się opcja Palermo – wiedziałem, że chcę tam trafić. Tylko musiałem zaczekać - stwierdził.
- Jeśli chodzi o powrót do Polski, to Legia będzie miała pierwszeństwo - dodał.
Obecny sezon to dla 33-latka sześć meczów.













![Transfery - Relacja na żywo [28/12/2025]](img/photos/113065/170x113/relacja-28122025.jpg)





![Ibán Salvador i Pierre-Emerick Aubameyang zaraz wrócą do klubów. Hit Pucharu Narodów Afryki na remis [WIDEO]](img/photos/113263/90x60/iban-salvador.jpg)

![Inter Mediolan górą w „polskim meczu” Serie A! W czołówce tabeli coraz ciaśniej [WIDEO]](img/photos/113964/90x60/piotr-zielinski.jpg)



![Ibán Salvador i Pierre-Emerick Aubameyang zaraz wrócą do klubów. Hit Pucharu Narodów Afryki na remis [WIDEO]](img/photos/113263/170x113/iban-salvador.jpg)






