Bayern Monachium z przygotowanym transferem na lato. Nic się nie zmieniło

Bayern Monachium z przygotowanym transferem na lato. Nic się nie zmieniło fot. Thanida Siritan / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Bild

Bayern Monachium nie zrezygnuje z pozyskania Konrada Laimera na zasadzie wolnego transferu z RB Lipsk - uważa „Bild”.

Trener Julian Nagelsmann nie ukrywał swojego przywiązania do reprezentanta Austrii i bardzo mocno naciskał na sprowadzenie go z drużyny „Czerwonych Byków” przed startem nowego sezonu.

Obecny pracodawca środkowego pomocnika nie wyraził jednak zgody na przeprowadzenie takiej operacji i to w obliczu wygasającego kontraktu zawodnika w czerwcu 2023 roku.

W ten sposób w kolejce po Konrada Laimera ustawiła się większa liczba klubów. Spośród nich najbardziej przekonujący okazał się Bayern Monachium, ustalając z nim przed paroma miesiącami warunki współpracy, które wejdą w życie po podpisaniu dokumentów wraz z początkiem lipca.

Dopięcie tych formalności stanęło jednak pod znakiem zapytania po ogłoszeniu decyzji o zwolnieniu Nagelsmanna i zatrudnieniu w jego miejsce Thomasa Tuchela.

Dziennikarze „Bilda” przyjrzeli się w związku z tym aktualnej sytuacji. Według posiadanych przez nich informacji ta nie zmieniła się, ponieważ władze „Bawarczyków” są w dalszym ciągu nastawione na nawiązanie współpracy z Austriakiem, który też chce transferu.

25-letni zawodnik zdobył dwie bramki i zanotował asystę w osiemnastu występach w bieżącym sezonie.

***

Pierwsze słowa Thomasa Tuchela po zatrudnieniu w Bayernie Monachium

Władze Bayernu Monachium tłumaczą decyzję o zwolnieniu Juliana Nagelsmanna

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Brentford ma nowego, klasowego bramkarza. David Raya z hitowym transferem nawet na dniach OFICJALNIE: Brentford ma nowego, klasowego bramkarza. David Raya z hitowym transferem nawet na dniach Legia Warszawa: Maik Nawrocki zmieni latem klub?! Trzy potencjalne kierunki transferu Legia Warszawa: Maik Nawrocki zmieni latem klub?! Trzy potencjalne kierunki transferu Karim Benzema klejnotem w koronie mistrza?! Klub czeka na ostateczne „tak” Karim Benzema klejnotem w koronie mistrza?! Klub czeka na ostateczne „tak” Lionel Messi rozczarowany. „To już koniec” Lionel Messi rozczarowany. „To już koniec” Neymar wyobraża sobie transfer tylko do jednego klubu. Odrzucił bajońską ofertę z Arabii Saudyjskiej Neymar wyobraża sobie transfer tylko do jednego klubu. Odrzucił bajońską ofertę z Arabii Saudyjskiej Transfery - Relacja na żywo [31/05/2023] Transfery - Relacja na żywo [31/05/2023] Dawid Kownacki mógł trafić do uczestnika Ligi Mistrzów. „Pojawiłem się nawet w klubie na rozmowach” Dawid Kownacki mógł trafić do uczestnika Ligi Mistrzów. „Pojawiłem się nawet w klubie na rozmowach”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy