FC Barcelona zostanie zmuszona do rozstania z Sergim Roberto?!

FC Barcelona zostanie zmuszona do rozstania z Sergim Roberto?!
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Sport

Sergi Roberto może po zakończeniu obecnego sezonu zakończyć swoją przygodę z „Dumą Katalonii” i przenieść się do Manchesteru City - uważa „Sport”.

Media z Półwyspu Iberyjskiego informują już od paru miesięcy o możliwych transakcjach, które mogłyby mieć miejsce pomiędzy Barceloną a drużyną z Etihad Stadium.

W ostatnich tygodniach najwięcej mówiło się o staraniach podjętych przez ekipą z Cam Nou w kwestii nawiązania współpracy z Erikiem Garcíą.

Przedstawicielom „Dumy Katalonii” ma bardzo mocno zależeć na sprowadzeniu wychowanka swojej akademii, ponieważ upatrują w nim godnego następcę Gerarda Piqué.

Świadomi tego faktu są w Manchesterze i dlatego starają się wszelkimi możliwymi sposobami nakłonić utalentowanego defensora do zawarcia z nimi nowego porozumienia na dużo lepszych dla niego warunkach finansowych.

Jednocześnie sam zespół z Premier League ma ochotę sprowadzić do siebie zawodnika, z którym niechętnie z kolei rozstałaby się FC Barcelona.

Dziennikarze „Sportu” przekonują, że „The Citizens” są w dalszym ciągu poważnie zainteresowani usługami Sergiego Roberto i po zakończeniu trwającej edycji Ligi Mistrzów zamierzają rozpocząć konkretne rozmowy z drużyną z Camp Nou w sprawie pozyskania 28-letniego zawodnika, który cieszy się dużym uznaniem w oczach Pepa Guardioli.

„Duma Katalonii” była nie tak dawno otwarta na przedwczesne zakończenie współpracy z siedmiokrotny reprezentantem Hiszpanii w celu pozyskania niezbędnych funduszy na realizację swoich planów, ale teraz bardziej skłania się ku jego zatrzymaniu i rozstaniu z innym prawym obrońcą - Nélsonem Semedo. Portugalczyk był już łączony z przenosinami do Manchesteru City na zasadzie wymiany za João Cancelo. Nawiązaniem współpracy z tym piłkarzem nie była jednak zainteresowana FC Barcelona.

Sergi Roberto wystąpił w 37 spotkanaich w tym sezonie i strzelił w nich jednego gola oraz zanotował dwie asysty.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Liga Mistrzów: Tylko dwóch piłkarzy Atlético Madryt zakażonych koronawirusem, można grać! [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Tylko dwóch piłkarzy Atlético Madryt zakażonych koronawirusem, można grać! [OFICJALNIE] Liga Europy: Lech Poznań, Piast Gliwice i Cracovia poznały rywali w I rundzie eliminacji Liga Europy: Lech Poznań, Piast Gliwice i Cracovia poznały rywali w I rundzie eliminacji Liga Mistrzów: Druga runda kwalifikacji rozlosowana. Legia w razie awansu zagra z mistrzem Armenii lub Cypru Liga Mistrzów: Druga runda kwalifikacji rozlosowana. Legia w razie awansu zagra z mistrzem Armenii lub Cypru Jonathan David w Lille. Zaplanowane testy medyczne Jonathan David w Lille. Zaplanowane testy medyczne Legia Warszawa: Plus500 nowym sponsorem głównym [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Plus500 nowym sponsorem głównym [OFICJALNIE] Legia Warszawa, Lech Poznań, Piast Gliwice i Cracovia poznały swoich potencjalnych rywali w eliminacjach europejskich pucharów Legia Warszawa, Lech Poznań, Piast Gliwice i Cracovia poznały swoich potencjalnych rywali w eliminacjach europejskich pucharów OFICJALNIE: Miłosz Kozak w Radomiaku Radom OFICJALNIE: Miłosz Kozak w Radomiaku Radom

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy