Four Four Two: Najbardziej znienawidzone osoby ze świata futbolu [30-21]

Four Four Two: Najbardziej znienawidzone osoby ze świata futbolu [30-21] fot. Transfery.info
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Four Four Two

Magazyn „Four Four Two” opublikował kolejną część rankingu przedstawiającego najbardziej znienawidzone osoby ze świata piłki nożnej.

Zestawienie zostało stworzone na podstawie analizy postrzegania ludzi futbolu przez kibiców i resztę środowiska. TUTAJ i TUTAJ znajdują się jego poprzednie części.


W trzeciej dziesiątce nie zabrakło sir Alexa Fergusona, który przez blisko 30 lat był odpowiedzialny za wyniki Manchesteru United. Szkot przez całą swoją karierę wywoływał wiele emocji - zarówno tych negatywnych, jak i pozytywnych.

Tuż przed Fergusonem znalazł się Mike Dean. Brytyjski arbiter bardzo często jest obiektem drwin i szyderstw ze strony kibiców. Pozostając przy Wyspach, wyróżniony został również właściciel Chelsea, Roman Abramowicz.


W zaprezentowanej dziesiątce są też były prezydent Milanu, Silvio Berlusconi oraz Andoni Goikoetxea. „Rzeźnik z Bilbao” ma na swoim koncie m.in. brutalny faul na Diego Maradonie.


30. Alex Ferguson;

29. Mike Dean;

28. Joe Kinnear;

27. Silvio Berlusconi;

26. Dennis Wise;

25. Roman Abramowicz;

24. Kevin Muscat;

23. Richard Scudamore;

22. Graeme Souness;

21. Andoni Goikoetxea.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Manolo Portanova skazany na sześć lat więzienia za zbiorowy gwałt Manolo Portanova skazany na sześć lat więzienia za zbiorowy gwałt Maroko eliminuje Hiszpanię | Portugalia z Cristiano Ronaldo na ławce napina muskuły Maroko eliminuje Hiszpanię | Portugalia z Cristiano Ronaldo na ławce napina muskuły João Félix z sensacyjnym transferem do Premier League?! Pisana jest mu rola lidera ambitnego projektu João Félix z sensacyjnym transferem do Premier League?! Pisana jest mu rola lidera ambitnego projektu Adriano rozstał się z żoną po... 24 dniach. Powód: wybrał się z kolegami na mecz Brazylii Adriano rozstał się z żoną po... 24 dniach. Powód: wybrał się z kolegami na mecz Brazylii Luis Enrique zabrał głos po porażce z Marokiem. „Próbowaliśmy drogą lądową, morską i powietrzną…”  Luis Enrique zabrał głos po porażce z Marokiem. „Próbowaliśmy drogą lądową, morską i powietrzną…”  OFICJALNIE: Przyszłość Mohameda Simakana wyjaśniona. Transferu na razie nie będzie OFICJALNIE: Przyszłość Mohameda Simakana wyjaśniona. Transferu na razie nie będzie POTWIERDZONE: João Félix na sprzedaż. „Rozsądek tak podpowiada” POTWIERDZONE: João Félix na sprzedaż. „Rozsądek tak podpowiada”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy