Mistrzostwa Europy U-17: Reprezentacja Polski walczy o awans na mundial. Poznaliśmy składy na mecz z Serbią [OFICJALNIE]

Mistrzostwa Europy U-17: Reprezentacja Polski walczy o awans na mundial. Poznaliśmy składy na mecz z Serbią [OFICJALNIE]
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: UEFA

Selekcjonerzy młodzieżowych kadry Polski oraz Serbii przedstawili wyjściowe jedenastki na ćwierćfinałowy mecz w ramach Mistrzostw Europy do lat 17.

Drużyna Marcina Włodarskiego udanie zaprezentowała się w fazie grupowej i zakończyła tę część zmagań o zwycięstwo w EURO U-17 na pierwszym miejscu w tabeli.

Dzięki temu w ćwierćfinale trafiła na teoretycznie słabszy zespół z grupy B - Serbię.

Obu tym zespołom marzy się wywalczenie awansu do najlepszej czwórki, co daje przepustkę do wzięcia udziału w tegorocznym mundialu w tej samej kategorii wiekowej odbywającym się na przełomie listopada i grudnia.

Ewentualna porażka daje jeszcze szanse na grę w barażu o ostatnie miejsce dla przedstawiciela Starego Kontynentu. Ekipa z Bałkanów nie ma na to żadnych szans, ponieważ zgromadziła zbyt małą liczbę punktów w grupie.

Z kolei my jesteśmy na razie w puli zespołów mogących w nich wystąpić, o ile swoich spotkań nie przegrają dwie z trzech wymienionych drużyn - Anglia, Niemcy i Hiszpania.

Początek spotkania z udziałem naszej reprezentacji zaplanowano na godzinę 15:00.

Transmisję z meczu będziemy mogli obejrzeć na TVP Sport, TVPSPORT.PL, aplikacji mobilnej i Smart TV z komentarzem Aleksandra Roja i Rafała Ulatowskiego.

***

Składy na Polska U-17 - Serbia U-17

POLSKA U-17:

Piekutowski - Szala, Orlikowski, Krzyżanowski - Kolanko, Borys, Sznaucner, Rejczyk, Wolski - Skoczylas, Huras.

Ławka: Holewiński, Gurgul, Tomczyk, Mikołajewski, Adamczyk, Kurowski, Brzyski, Kądziołka, Kowalik.

SERBIA U-17

Džodić - Đurić, Simić, Milosavljević - Ćuk, Petrović, Alilović, Vukojević - Maksimović, M. Popović - Cvetković.

Ławka: Radulaški, A. Popović, Delibašić, Avdić, Stojanović, Sremčević, Subotić, Jocić.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] WAŻNE: Rekrutacja do Transfery.info. Szukamy redaktora/redaktorki newsów, redaktora/redaktorki działu Ekstra oraz specjalisty/specjalistki od social mediów WAŻNE: Rekrutacja do Transfery.info. Szukamy redaktora/redaktorki newsów, redaktora/redaktorki działu Ekstra oraz specjalisty/specjalistki od social mediów Szczegóły transferu następcy Vladana Kovačevicia. Raków Częstochowa ubił dobry interes Szczegóły transferu następcy Vladana Kovačevicia. Raków Częstochowa ubił dobry interes Prezes klubu Rafała Gikiewicza oszalał! Znokautował sędziego. Natychmiastowa reakcja związku [WIDEO] Prezes klubu Rafała Gikiewicza oszalał! Znokautował sędziego. Natychmiastowa reakcja związku [WIDEO] Raków Częstochowa interesował się i rozmawiał z ważną postacią z Jagiellonii Białystok [POTWIERDZONE] Raków Częstochowa interesował się i rozmawiał z ważną postacią z Jagiellonii Białystok [POTWIERDZONE] Stanowisko Werderu Brema w sprawie przyszłości Dawida Kownackiego Stanowisko Werderu Brema w sprawie przyszłości Dawida Kownackiego OFICJALNIE: Zaskakujący ruch na zapleczu Ekstraklasy. Trener zwolniony po poniesieniu... trzech porażek w 17 ligowych meczach OFICJALNIE: Zaskakujący ruch na zapleczu Ekstraklasy. Trener zwolniony po poniesieniu... trzech porażek w 17 ligowych meczach Raków Częstochowa potwierdził pierwszy zimowy transfer [OFICJALNIE] Raków Częstochowa potwierdził pierwszy zimowy transfer [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy