Oficjalnie: Najlepszy strzelec opuszcza Śląsk!

Oficjalnie: Najlepszy strzelec opuszcza Śląsk!
Jarosław Matoga
Jarosław Matoga
Źródło: Śląsk Wrocław

Śląsk Wrocław zdecydował się nie oferować nowych kontraktów Pawłowi Zielińskiemu i Kamilowi Bilińskiemu.

Wspomniani piłkarze dołączają w ten sposób do coraz większego grona zawodników, którzy tego lata opuszczą Wrocław.

O ile decyzja o rezygnacji z usług Pawła Zielińskiego nie jest zaskoczeniem (prawy obrońca rozegrał w tym sezonie tylko sześć meczów w pierwszej drużynie), to brak nowego kontaktu dla Kamila Bilińskiego może być traktowany jako spora niespodzianka.

W zakończonym niedawno sezonie to właśnie "Bila" był najskuteczniejszym zawodnikiem WKS-u, szczególnie imponując w końcowym etapie sezonu, kiedy to 29-latek strzelał dla wrocławian kluczowe bramki.

Były zawodnik m.in. Żalgirisu Wilno rozegrał dla Śląska łącznie 100 spotkań i była to dla niego druga przygoda z wrocławskim klubem. Z kolei Zieliński przez cztery sezony w barwach "Wojskowych" rozegrał 95 gier. 

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Real Madryt: Eden Hazard nie zagra w El Clásico. I jeszcze dłuższy czas nie pojawi się na boisku Real Madryt: Eden Hazard nie zagra w El Clásico. I jeszcze dłuższy czas nie pojawi się na boisku Piłkarz RB Lipsk z koronawirusem Piłkarz RB Lipsk z koronawirusem Europejska Premier League konkurencją dla Ligi Mistrzów?! Europejska Premier League konkurencją dla Ligi Mistrzów?! Liga Europy: AZ Alkmaar z dużym ogniskiem koronawirusa. Mecz z Napoli zagrożony Liga Europy: AZ Alkmaar z dużym ogniskiem koronawirusa. Mecz z Napoli zagrożony Liga Mistrzów: Plan transmisji i rozpiska komentatorów Liga Mistrzów: Plan transmisji i rozpiska komentatorów Jedenastka wszech czasów „France Football”: 20 nominowanych defensywnych pomocników (w tym... Xavi 🤔) Jedenastka wszech czasów „France Football”: 20 nominowanych defensywnych pomocników (w tym... Xavi 🤔) Jedenastka wszech czasów „France Football”: 20 nominowanych ofensywnych pomocników Jedenastka wszech czasów „France Football”: 20 nominowanych ofensywnych pomocników

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy