Oficjalnie: Najlepszy strzelec opuszcza Śląsk!

Oficjalnie: Najlepszy strzelec opuszcza Śląsk! fot. Transfery.info
Jarosław Matoga
Jarosław Matoga
Źródło: Śląsk Wrocław

Śląsk Wrocław zdecydował się nie oferować nowych kontraktów Pawłowi Zielińskiemu i Kamilowi Bilińskiemu.

Wspomniani piłkarze dołączają w ten sposób do coraz większego grona zawodników, którzy tego lata opuszczą Wrocław.

O ile decyzja o rezygnacji z usług Pawła Zielińskiego nie jest zaskoczeniem (prawy obrońca rozegrał w tym sezonie tylko sześć meczów w pierwszej drużynie), to brak nowego kontaktu dla Kamila Bilińskiego może być traktowany jako spora niespodzianka.

W zakończonym niedawno sezonie to właśnie "Bila" był najskuteczniejszym zawodnikiem WKS-u, szczególnie imponując w końcowym etapie sezonu, kiedy to 29-latek strzelał dla wrocławian kluczowe bramki.

Były zawodnik m.in. Żalgirisu Wilno rozegrał dla Śląska łącznie 100 spotkań i była to dla niego druga przygoda z wrocławskim klubem. Z kolei Zieliński przez cztery sezony w barwach "Wojskowych" rozegrał 95 gier. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Erik ten Hag wyszedł w trakcie konferencji. Nie wytrzymał po pytaniu dziennikarza [WIDEO] Erik ten Hag wyszedł w trakcie konferencji. Nie wytrzymał po pytaniu dziennikarza [WIDEO] OFICJALNIE: Fernando Santos zwolniony z Beşiktaşu OFICJALNIE: Fernando Santos zwolniony z Beşiktaşu Mariusz Rumak wezwany na dywanik przez kibiców Lecha Poznań. „Pierwszy wbiegł do szatni...” [WIDEO] Mariusz Rumak wezwany na dywanik przez kibiców Lecha Poznań. „Pierwszy wbiegł do szatni...” [WIDEO] OFICJALNIE: Zawodnik Bayernu Monachium trafił do szpitala. „Koniec sezonu”  [WIDEO] OFICJALNIE: Zawodnik Bayernu Monachium trafił do szpitala. „Koniec sezonu” [WIDEO] „Przyszedł na trening pijany. Uderzył młodego chłopaka”. Neymar wzięty pod lupę „Przyszedł na trening pijany. Uderzył młodego chłopaka”. Neymar wzięty pod lupę To będzie przełom w karierze talentu Legii Warszawa?! Wyjątkowy moment w meczu z Lechem Poznań [WIDEO] To będzie przełom w karierze talentu Legii Warszawa?! Wyjątkowy moment w meczu z Lechem Poznań [WIDEO] Sędziowski skandal w Bundeslidze. Borussia Dortmund z bramką z karnego, który został... anulowany Sędziowski skandal w Bundeslidze. Borussia Dortmund z bramką z karnego, który został... anulowany

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy