Oficjalnie: Najlepszy strzelec opuszcza Śląsk!

Oficjalnie: Najlepszy strzelec opuszcza Śląsk! fot. Transfery.info
Jarosław Matoga
Jarosław Matoga
Źródło: Śląsk Wrocław

Śląsk Wrocław zdecydował się nie oferować nowych kontraktów Pawłowi Zielińskiemu i Kamilowi Bilińskiemu.

Wspomniani piłkarze dołączają w ten sposób do coraz większego grona zawodników, którzy tego lata opuszczą Wrocław.

O ile decyzja o rezygnacji z usług Pawła Zielińskiego nie jest zaskoczeniem (prawy obrońca rozegrał w tym sezonie tylko sześć meczów w pierwszej drużynie), to brak nowego kontaktu dla Kamila Bilińskiego może być traktowany jako spora niespodzianka.

W zakończonym niedawno sezonie to właśnie "Bila" był najskuteczniejszym zawodnikiem WKS-u, szczególnie imponując w końcowym etapie sezonu, kiedy to 29-latek strzelał dla wrocławian kluczowe bramki.

Były zawodnik m.in. Żalgirisu Wilno rozegrał dla Śląska łącznie 100 spotkań i była to dla niego druga przygoda z wrocławskim klubem. Z kolei Zieliński przez cztery sezony w barwach "Wojskowych" rozegrał 95 gier. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Tyle zarabia Sonny Kittel w Rakowie Częstochowa. NIEZŁA SUMKA! Tyle zarabia Sonny Kittel w Rakowie Częstochowa. NIEZŁA SUMKA! Michał Probierz z sensacyjnym powołaniem z Ekstraklasy? „Nie zdziwiłbym się” Michał Probierz z sensacyjnym powołaniem z Ekstraklasy? „Nie zdziwiłbym się” FC Barcelona: Duet Joãów wyceniony. Trzeba sięgnąć głęboko do kieszeni FC Barcelona: Duet Joãów wyceniony. Trzeba sięgnąć głęboko do kieszeni Julian Nagelsmann wraca na ławkę trenerską Julian Nagelsmann wraca na ławkę trenerską Lechia Gdańsk mogła stracić trenera na rzecz... Arki Gdynia Lechia Gdańsk mogła stracić trenera na rzecz... Arki Gdynia Ranking UEFA: Polska umacnia swoją pozycję. Realizacja głównego celu coraz bliżej Ranking UEFA: Polska umacnia swoją pozycję. Realizacja głównego celu coraz bliżej Selekcjoner juniorskiej reprezentacji Polski zbulwersowany. „Kompletne kłamstwo” Selekcjoner juniorskiej reprezentacji Polski zbulwersowany. „Kompletne kłamstwo”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy