Oficjalnie: Najlepszy strzelec opuszcza Śląsk!

Oficjalnie: Najlepszy strzelec opuszcza Śląsk!
Jarosław Matoga
Jarosław Matoga
Źródło: Śląsk Wrocław

Śląsk Wrocław zdecydował się nie oferować nowych kontraktów Pawłowi Zielińskiemu i Kamilowi Bilińskiemu.

Wspomniani piłkarze dołączają w ten sposób do coraz większego grona zawodników, którzy tego lata opuszczą Wrocław.

O ile decyzja o rezygnacji z usług Pawła Zielińskiego nie jest zaskoczeniem (prawy obrońca rozegrał w tym sezonie tylko sześć meczów w pierwszej drużynie), to brak nowego kontaktu dla Kamila Bilińskiego może być traktowany jako spora niespodzianka.

W zakończonym niedawno sezonie to właśnie "Bila" był najskuteczniejszym zawodnikiem WKS-u, szczególnie imponując w końcowym etapie sezonu, kiedy to 29-latek strzelał dla wrocławian kluczowe bramki.

Były zawodnik m.in. Żalgirisu Wilno rozegrał dla Śląska łącznie 100 spotkań i była to dla niego druga przygoda z wrocławskim klubem. Z kolei Zieliński przez cztery sezony w barwach "Wojskowych" rozegrał 95 gier. 

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Milik elementem transferowego domina w Serie A?! Milik elementem transferowego domina w Serie A?! Liverpool jednak stara się o Thiago Alcântarę Liverpool jednak stara się o Thiago Alcântarę Real Madryt: „Operacja sprzedaż”. Lista nietykalnych oraz zawodników do odejścia [FOTO] Real Madryt: „Operacja sprzedaż”. Lista nietykalnych oraz zawodników do odejścia [FOTO] Tomasz Kędziora na radarze Romy Tomasz Kędziora na radarze Romy OFICJALNIE: Orlando Sá w Máladze OFICJALNIE: Orlando Sá w Máladze OFICJALNIE: Matuidi w Major League Soccer. Francuz dołączył do klubu Davida Beckhama, czyli Interu Miami OFICJALNIE: Matuidi w Major League Soccer. Francuz dołączył do klubu Davida Beckhama, czyli Interu Miami Özil otwarcie w wywiadzie o przyszłości w Arsenalu: Takie sytuacje nigdy mnie nie złamią Özil otwarcie w wywiadzie o przyszłości w Arsenalu: Takie sytuacje nigdy mnie nie złamią

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy