OFICJALNIE: Stal Mielec testuje nowego napastnika

OFICJALNIE: Stal Mielec testuje nowego napastnika fot. Krzysztof Porebski / PressFocus
Sebastian Janus
Sebastian Janus
Źródło: Stal Mielec

Saïd Hamulic znalazł się na testach medycznych w Stali Mielec. Dotychczas reprezentował litewską DFK Dainava.

Stal Mielec poszukuje zawodników, którzy mogą stanowić wzmocnienie ofensywy. Zimą ekstraklasowy zespół opuścili Aleksandyr Kolew i Maciej Jankowski, natomiast Fabian Piasecki oraz Koki Hinokio wrócili z wypożyczenia do swoich rodzimych klubów. Drużyna straciła również jednego z najlepszych strzelców, czyli Mateusza Maka, którego na skutek zapalenia mięśnia sercowego czeka obowiązkowa przerwa od grania.

Do podopiecznych trenera Adama Majewskiego może niedługo dołączyć holenderski napastnik. Na testach w Stali Mielec przebywa obecnie Saïd Hamulic, który jest zawodnikiem litewskiej DFK Dainava, a jego kontrakt obowiązuje do 31 grudnia 2022 roku.

W zakończonym już sezonie litewskiej ekstraklasy 21-latek strzelił szesnaście bramek oraz zanotował dwie asysty.

Wcześniej reprezentował młodzieżowe zespoły holenderskich Go Ahead Eagles oraz trzecioligowego Quick Boys.

Pomimo sporych problemów kadrowych, Stal Mielec wciąż dobrze radzi sobie w rozgrywkach Ekstraklasy. Na wiosnę zdołała wygrać jedno spotkanie z dwóch i obecnie zajmuje siódme miejsce w tabeli. Przewaga nad strefą spadkową wzrosła do jedenastu punktów, co stanowi dla drużyny z Podkarpacia komfortową sytuację.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Mistrzostwa Świata: Alphonso Davies autorem najszybszego trafienia w Katarze [WIDEO] Mistrzostwa Świata: Alphonso Davies autorem najszybszego trafienia w Katarze [WIDEO] Mistrzostwa Świata: Sprawa zniknięcia Yassine'a Bounou ze składu Maroka wyjaśniona Mistrzostwa Świata: Sprawa zniknięcia Yassine'a Bounou ze składu Maroka wyjaśniona Mistrzostwa Świata: Optymistyczne wieści w sprawie Neymara Mistrzostwa Świata: Optymistyczne wieści w sprawie Neymara Mistrzostwa Świata: Tajemnicza absencja Yassine'a Bounou w meczu z Belgią. Zniknął po hymnach Mistrzostwa Świata: Tajemnicza absencja Yassine'a Bounou w meczu z Belgią. Zniknął po hymnach Robert Lewandowski pokazał „jestem” aż 73 razy Robert Lewandowski pokazał „jestem” aż 73 razy Europejski gigant już po wstępnych kontaktach w sprawie Jude'a Bellinghama Europejski gigant już po wstępnych kontaktach w sprawie Jude'a Bellinghama Jakub Kiwior z hitowym transferem możliwym już w styczniu. Nowy lider wyścigu Jakub Kiwior z hitowym transferem możliwym już w styczniu. Nowy lider wyścigu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy