Reprezentacja Polski jak Raków Częstochowa?! „Spodziewam się zbliżonego stylu gry”

Reprezentacja Polski jak Raków Częstochowa?! „Spodziewam się zbliżonego stylu gry” fot. Slavia Praga
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: isport.blesk.cz

Reprezentacja Polski zmierzy się w piątek z Czechami w ramach eliminacji do EURO 2024. Pewnych analogii pomiędzy podopiecznymi Fernando Santosa a Rakowem Częstochowa szuka defensor Slavii Praga David Jurásek. 22-latek mierzył się z liderem Ekstraklasy w europejskich pucharach.

Coraz mniej czasu pozostało do debiutu Fernando Santosa w roli selekcjonera reprezentacji Polski. Już bowiem w piątek podopieczni Portugalczyka rozpoczną zmagania w eliminacjach do EURO 2024, a rywalem będą Czesi.

Nasi przeciwnicy mogą mieć zatem pewien problem z rozpracowaniem „Biało-czerwonych”, bo styl gry w porównaniu z mundialem w Katarze może się w pewien sposób różnić.

Podobnego zdania jest gracz Slavii Praga David Jurásek, który w rozmowie z isport.blesk.cz stwierdził, że reprezentacja Polski może zagrać podobnie do Rakowa Częstochowa.

22-latek występował w tamtym dwumeczu.

- Czy doświadczenie z potyczki w europejskich pucharach przeciwko Rakowowi się przyda? Dlaczego nie? Polska pewnie zagra w zbliżony sposób i tego właśnie się spodziewam. To pomaga, by zgadnąć kilka rzeczy - stwierdził.

- Trzeba jednak mieć na uwadze, że z drugiej strony oni mają nowego selekcjonera Fernando Santosa i kto wie, jaki on ma pomysł na grę. Każdy szkoleniowiec ma swoje pomysły. Będziemy to na pewno analizować - dodał.

Początek piątkowego meczu Czechy - Polska w ramach eliminacji do EURO 2024 punktualnie o 20:45.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Brentford ma nowego, klasowego bramkarza. David Raya z hitowym transferem nawet na dniach OFICJALNIE: Brentford ma nowego, klasowego bramkarza. David Raya z hitowym transferem nawet na dniach Legia Warszawa: Maik Nawrocki zmieni latem klub?! Trzy potencjalne kierunki transferu Legia Warszawa: Maik Nawrocki zmieni latem klub?! Trzy potencjalne kierunki transferu Karim Benzema klejnotem w koronie mistrza?! Klub czeka na ostateczne „tak” Karim Benzema klejnotem w koronie mistrza?! Klub czeka na ostateczne „tak” Lionel Messi rozczarowany. „To już koniec” Lionel Messi rozczarowany. „To już koniec” Neymar wyobraża sobie transfer tylko do jednego klubu. Odrzucił bajońską ofertę z Arabii Saudyjskiej Neymar wyobraża sobie transfer tylko do jednego klubu. Odrzucił bajońską ofertę z Arabii Saudyjskiej Transfery - Relacja na żywo [31/05/2023] Transfery - Relacja na żywo [31/05/2023] Dawid Kownacki mógł trafić do uczestnika Ligi Mistrzów. „Pojawiłem się nawet w klubie na rozmowach” Dawid Kownacki mógł trafić do uczestnika Ligi Mistrzów. „Pojawiłem się nawet w klubie na rozmowach”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy