Sam Allardyce finalizuje pierwszy transfer jako menedżer West Bromwich Albion

Sam Allardyce finalizuje pierwszy transfer jako menedżer West Bromwich Albion
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: The Telegraph

O krok od przeprowadzki do West Bromwich Albion jest Robert Snodgrass.

Kilka dni temumenedżer West Bromwich Albion, Sam Allardyce, przyznał, że ze względu na Brexit upadły transfery trzech zawodników, którzy chciał sprowadzić do beniaminka.

Z tego też powodu musiał rozejrzeć się za innymi opcjami.

Pierwszym wzmocnieniem drużyny rozgrywającej swoje mecze na The Hawthorns będzie Robert Snodgrass.

W ciągu 48 godzin ma on przejść szczegółowe badania. Jeśli wypadną pomyślnie, parafuje z nowym klubem kontrakt. Allardyce uważa, że jego doświadczenie może okazać się nieocenione w kontekście walki o utrzymanie w Premier League.

Szczegóły umowy zawartej między przyszłym pracodawcą Szkota, West Bromwich Albion, a obecnym, czyli West Hamem, nie są do końca znane. Nieoficjalnie mówi się jednak, że trafi on do beniaminka za niewielką kwotę.

Jego kontrakt ze stołecznym klubem obowiązuje bowiem tylko do 30 czerwca 2021 roku i to ostatnia szansa, aby zarobić na nim jakiekolwiek pieniądze.

Poza Snodgrassem na The Hawthorns może trafić też Hamza Choudhury z Leicester City. Władze WBA wysłuchają natomiast ofert za Charliego Austina i Kamila Grosickiego.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy