Trzy dni, dwa gole i dwa zwycięstwa. Wspaniałe chwile Carlosa Alcaraza [WIDEO]

Trzy dni, dwa gole i dwa zwycięstwa. Wspaniałe chwile Carlosa Alcaraza [WIDEO]
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: TyC Sports

Carlos Alcaraz przyczynił się w znaczącym stopniu od odniesienia zwycięstw przez rezerwy i pierwszy zespół Racingu Club w przeciągu trzech dni.

Utalentowany skrzydłowy był przewidziany do wyjazdu na pucharowy pojedynek z Club Atlético Aldosivi i dlatego nie mógł rozegrać pełnego spotkania w drugiej drużynie.

17-latek pojawił się jednak na boisku na piętnaście minut przed jego zakończeniem i zdobył gola dającego zwycięstwo rezerwom. Po ostatnim gwizdku nie miał zbyt wiele czasu na świętowanie wygranej z kolegami, ponieważ od razu udał się na lotnisko, aby odbyć podróż do Mar del Plata z pierwszym zespołem.

Carlos Alcaraz rozpoczął starcie ze wspomnianym klubem na ławce rezerwowych i nie mógł być zadowolony z jego przebiegu, ponieważ Racing Club schodził na przerwę przegrywając 0:2.

Tuż po rozpoczęciu drugiej połowy obu ekip udało się strzelić po bramce, co niewiele zmieniło w położeniu faworyta tego pojedynku. Ten zaczął jednak z każdą upływającą minutą przeważać nad przeciwnikiem i w doliczonym czasie gry przechylił szalę zwycięstwa na swoją korzyść za sprawą utalentowanego skrzydłowego, który... ponownie po piętnastominutowym pobycie na boisku wpisał się na listę strzelców.

Tym razem 17-latek będzie miał nieco więcej czasu na świętowanie, ponieważ planowo miał od razu udać się na zgrupowanie kadry Argentyny U-20, ale to zostało odwołane ze względu na epidemię koronawirusa.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Manchester City wchodzi do gry o rozchwytywanego skrzydłowego Manchester City wchodzi do gry o rozchwytywanego skrzydłowego Turgeman jednak nie dla Wisły Kraków?! Turgeman jednak nie dla Wisły Kraków?! Ekstraklasa bez nich będzie uboższa? Jedenastka spadkowiczów godnych uwagi Ekstraklasa bez nich będzie uboższa? Jedenastka spadkowiczów godnych uwagi Real Madryt: Luka Jović wystawiony na listę transferową Real Madryt: Luka Jović wystawiony na listę transferową Lorient z wrogim przejęciem. OFICJALNIE: Rekordowy transfer Grbicia Lorient z wrogim przejęciem. OFICJALNIE: Rekordowy transfer Grbicia Jeppe Kjær wschodzącą gwiazdą duńskiego futbolu. 16-latek z dwoma rekordami [WIDEO] Jeppe Kjær wschodzącą gwiazdą duńskiego futbolu. 16-latek z dwoma rekordami [WIDEO] Van de Beek ma problem. Posypał się jego wcześniej zaplanowany hitowy transfer Van de Beek ma problem. Posypał się jego wcześniej zaplanowany hitowy transfer

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy