Wieczysta Kraków na Peszce nie kończy. Dwa kolejne transfery [OFICJALNIE]

Wieczysta Kraków na Peszce nie kończy. Dwa kolejne transfery [OFICJALNIE]
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Wieczysta Kraków

Wieczysta Kraków dopięła wszystkie formalności związane z pozyskaniem Mateusza Gamrota i Patryka Kołodzieja z Hutnika Kraków.

W ostatnich dniach zrobiło się dość głośno wokół klubu z klasy okręgowej po tym, jak ogłosił zakontraktowanie Sławomira Peszki na zasadzie wolnego transferu.

Z tego też powodu nieco w cieniu znalazły się dwa inne ważne wzmocnienia zespołu z województwa małopolskiego w postaci sprowadzenia Mateusza Gamrota i Patryka Kołodzieja z Hutnika Kraków, który po szeregu perturbacji wywalczył ostatecznie awans do II ligi.

Obaj piłkarze związali się trzyletnimi umowami z Wieczystą.

W przypadku pierwszego z wymienionych zawodników należy zwrócić uwagę na fakt, że drużyna z Krakowa nie wycofała się z jego sprowadzenia po tym, jak pomocnik zerwał więzadło krzyżowe w kolanie na ostatnim treningu w Hutniku.

Gamrot przejdzie w środę operację rekonstrukcji w Bieruniu pod okiem cenionego profesora Ficka i następnie rozpocznie rehabilitację, która pozwoli mu wrócić do gry zapewne na początku kolejnego roku.

27-latek wystąpił w tym sezonie w 20 spotkaniach Hutnika i strzelił w nich cztery gole oraz zanotował jedną asystę. Jego klubowy kolega grający na pozycji środkowego obrońcy lub defensywnego pomocnika może się pochwalić lepszymi statystykami, bo w trzecioligowym zespole zdobył siedem bramek i zaliczył dwie asysty w 17 rozegranych meczach.

Wieczysta nie zamierza poprzestać na pozyskiwaniu graczy z lokalnego rynku o czym świadczy fakt, że na ich celowniku znajduje się między innymi Rafał Boguski z Wisły Kraków.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liverpool wysuwa się na czoło wyścigu o rozchwytywanego pomocnika Liverpool wysuwa się na czoło wyścigu o rozchwytywanego pomocnika Bayern zrezygnował z pomysłu transferu bocznego obrońcy Bayern zrezygnował z pomysłu transferu bocznego obrońcy Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane. Wielki hit! Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane. Wielki hit! Legia Warszawa: Czesław Michniewicz skomentował zachowanie Pawła Wszołka. Zawodnik został ukarany [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Czesław Michniewicz skomentował zachowanie Pawła Wszołka. Zawodnik został ukarany [OFICJALNIE] Real Madryt szuka pieniędzy na dwa letnie hity transferowe Real Madryt szuka pieniędzy na dwa letnie hity transferowe OFICJALNIE: Juanfran odchodzi z São Paulo OFICJALNIE: Juanfran odchodzi z São Paulo Liverpool FC: Henderson po operacji. Dłuższa przerwa kapitana mistrza Anglii [OFICJALNIE] Liverpool FC: Henderson po operacji. Dłuższa przerwa kapitana mistrza Anglii [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy