Laudrup zastąpił Schustera

Redakcja
Źródło: własne

Michael Laudrup został nowym trenerem Getafe. Zastąpi on na tym miejscu Bernda Schustera, który od dziś jest oficjalnie trenerem Realu Madryt.<br><br> 43-letni Duńczyk podpisał dwuletni kontrakt i będzie pierw(...)

Michael Laudrup został nowym trenerem Getafe. Zastąpi on na tym miejscu Bernda Schustera, który od dziś jest oficjalnie trenerem Realu Madryt.

43-letni Duńczyk podpisał dwuletni kontrakt i będzie pierwszym w historii klubu szkoleniowcem, który poprowadzi Getafe w Pucharze UEFA. W 2000 roku był on asystentem selekcjonera reprezentacji Dani. Potem objął na cztery lata Brondby Kopenhaga z którym zdobył mistrzostwo Dani oraz dwa puchary Dani.

Co ciekawe Michael Laudrup był również jednym z kandydatów na trenera Realu Madryt. Podobnie jak Schuster występował w Królewskich jako piłkarz.

Więcej na temat: Hiszpania