Milner z apelem po meczu Liverpoolu z Brighton. „Nie tylko ja odkochuję się w piłce”

Źródło: James Milner I Instagram

James Milner opublikował krótki post w mediach społecznościowych po sobotnim meczu Premier League, w którym jego Liverpool zremisował z Brighton & Hove Albion 1:1.

Bramkę dla „The Reds” zdobył dzisiaj Diogo Jota. Brighton odpowiedziało w doliczonym czasie gry. Rzut karny wykorzystał wtedy Pascal Groß. Jedenastka została podyktowana po kontakcie Andrewa Robertsona i Danny’ego Welbecka. Sędzia Stuart Attwell zdecydował o karnym po użyciu systemu VAR. Wcześniej przy jego pomocy nie uznał gola Mohameda Salaha.

Milner rozpoczął mecz w jedenastce Liverpoolu. Boisko opuścił kilkanaście minut przed ostatnim gwizdkiem, kiedy to jego miejsce na boisku zajął Curtis Jones. 34-letni Anglik doznał urazu.

„To jasne i oczywiste, że potrzebujemy poważnej dyskusji na temat VAR-u. Jestem przekonany, że nie tylko ja odkochuję się w tej grze w jej obecnym stanie” - napisał Milner na Instagramie po zakończeniu meczu z Brighton.

Można przypuszczać, że piłkarz odniósł się również do sytuacji z innych spotkań swojego zespołu.

Kolejny mecz Liverpool rozegra już we wtorek. Jego rywalem w fazie grupowej Ligi Mistrzów będzie Ajax. Pierwsze starcie pomiędzy tymi drużynami zakończyło się zwycięstwem „The Reds” 1:0.