Świetny mecz Kapustki!

Bartosz Kapustka rozegrał bardzo dobre zawody w barwach Leicester City U-23.

Reprezentant Polski w towarzyskim starciu przeciwko Słowenii (1:1) nie spisał się najlepiej i opuścił zgrupowanie kadry w nie najlepszym humorze.

19-latek po powrocie do Anglii od razu dostał szansę na poprawienie swoich notowań nie tylko u selekcjonera, ale i u Claudio Ranieriego. Pomocnik rozegrał pełne spotkanie przeciwko Derby U-23 w ramach Premier League 2 w grupie pierwszej i miał spory wkład w okazałym zwycięstwie swojej drużyny.

Kapustka od początku meczu był aktywny i głodny gry. Już w pierwszej połowie mógł wpisać się na listę strzelców, ale trafił w słupek. Po przerwie szczęście bardziej sprzyjało byłemu graczowi Cracovii, ponieważ ten w 68. minucie w końcu trafił do siatki rywali. Dla reprezentanta Polski był to drugi gol zdobyty w rezerwach Leicester w tym sezonie.

Natomiast „Lisy” ostatecznie pokonały Derby U-23 5:0 i awansowały na siódme miejsce w tabeli.