Transfery - Relacja na żywo [17/11/2023]

Redakcja

Zapraszamy do śledzenia naszej relacji z wydarzeń na rynku transferowym w dniu 17 listopada 2023 roku.

Relacja live

Czesi wyrównali stan rywalizacji. Trafienie dla gości w 49. minucie zdobył Tomàš Souček.
KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY. Polska prowadzi z Czechami po golu Jakuba Piotrowskiego.
OFICJALNIE: Brazylijski Związek Piłki Nożnej potwierdził przedwczesny powrót Viníciusa Júniora do Realu Madryt po zdiagnozowanej kontuzji mięśnia uda.
GOL. Polska prowadzi 1:0 z Czechami po trafieniu Jakuba Piotrowskiego z 38. minuty.
Mehdi Benatia osiągnął porozumienie z Olympique'em Marsylia w sprawie objęcia stanowiska nowego dyrektora sportowego. [RMC Sport]
Władze Realu Madryt biorą pod uwagę przedłużenie współpracy z Carlo Ancelottim. [Relevo.com]
OFICJALNIE: Albania awansowała na Mistrzostwa Europy 2024.
Jonathan David pozostaje celem transferowym Milanu. [Fabrizio Romano]
Reprezentacja Polski U-21 wygrała z Izraelem 2:1.
OFICJALNIE: Umowa Alberta Guðmundssona z Genoą została przedłużona do połowy 2027 roku.
OFICJALNIE: Jude Bellingham to triumfator nagrody Golden Boy 2023.
OFICJALNIE: Everton został ukarany odebraniem 10 punktów w tabeli Premier League za złamanie zasad finansowego fair play.
OFICJALNIE: Eduardo Camavinga zerwał więzadło w kolanie i wypada na kilka tygodni.
OFICJALNIE: AZ Alkmaar zrezygnowało ze sprzedaży biletów na mecz z Legią Warszawa.
OFICJALNIE: Lyle Taylor podpisał krótkoterminowy kontrakt z Wycombe Wanderers.
Reprezentacja Polski poległa w meczu z Argentyną (0:4) i pożegnała się z udziałem w Mistrzostwach Świata U-17.
Piotr Zieliński potwierdził, że prowadzi z SSC Napoli rozmowy w sprawie przedłużenia współpracy.
Reprezentacja Polski U-17 od 34. minuty przegrywa z Argentyną 0:1. Awans do fazy pucharowej Mistrzostw Świata wymyka się z rąk.
OFICJALNIE: Szymon Marciniak poprowadzi mecz eliminacji do EURO 2024 pomiędzy Słowenią a Kazachstanem.
Przed pojedynkiem seniorów czeka nas także spotkanie ostatniej szansy reprezentacji Polski U-17 przeciwko Argentynie na juniorskim mundialu rozgrywanym w Indonezji. Start tego meczu zaplanowano na godzinę 10:00.
Reprezentacja Polski zmierzy się dziś o 20:45 z Czechami w ramach eliminacji EURO 2024. Tylko zwycięstwo pozwoli nam zachować szanse na wywalczenie bezpośredniego awansu na turniej.