Znowu zgrzyt na linii Mourinho - Pogba. „Zabijasz mentalność ludzi, którzy cię otaczają”

Źródło: Daily Record

W sobotę Manchester United jedynie zremisował z Southampton 2:2. Po meczu José Mourinho w obecności całego zespołu miał nazwać Paula Pogbę „wirusem”.

„Czerwone Diabły” w konfrontacji ze „Świętymi” do przerwy remisowały 2:2. Po zmianie stron gole już nie padły, a szkoleniowiec ekipy z Old Trafford oświadczył, że jego piłkarzom brakowało ciągłości.

-  Southampton w drugiej połowie grało na remis, a nam brakowało ciągłości w atakach. Przeprowadzaliśmy akcję podbramkową, po czym przez kilka minut nie potrafiliśmy znaleźć podaniem napastników. Ciągłość o której mówię, wynika z prostej i płynnej gry w pomocy, tego nam dzisiaj zabrakło - powiedział Mourinho na konferencji pomeczowej.

Według „Daily Record”, nim Portugalczyk udał się na spotkanie z dziennikarzami, wdarł się w utarczkę słowną z Pogbą. Były trener Realu Madryt miał nazwać Francuza „wirusem”, na co zawodnik odparł „Ty nie grasz. Nie szanujesz ani piłkarzy, ani kibiców. Zabijasz mentalność ludzi, którzy cię otaczają. Oni są dobrzy i szczerzy”.

Na razie nikt z otoczenia Manchesteru United nie skomentował doniesień angielskich mediów. W kolejnym meczu „Czerwone Diabły” zmierzą się z Arsenalem. Spotkanie zostanie rozegrane w środę o godzinie 21:00.