Polacy w pucharach: Wspaniała seria Teodorczyka [WIDEO]

Polacy w pucharach: Wspaniała seria Teodorczyka [WIDEO] fot. Transfery.info

Wielkie mecze Roberta Lewandowskiego i Łukasza Teodorczyka. Polscy snajperzy błyszczą formą tuż przed zgrupowaniem reprezentacji Polski.

Pierwszy strzelanie rozpoczął kapitan kadry narodowej. Lewandowski strzelił dwa gole dla Bayernu, a jego drużyna wygrała na wyjeździe 2-1 w meczu przeciwko PSV Eindhoven. Napastnik „Bawarczyków” pierwszy raz pokonał bramkarza rywali 34. minucie spotkania, kiedy wykorzystał rzut karny podyktowany za zagranie ręką w polu karnym Andresa Guardado. Później Polak znalazł się w odpowiednim miejscu oraz czasie i dokładne dośrodkowanie Alaby zamienił na zwycięską bramkę dla swojej drużyny. Było to trzecie i czwarte trafienie Lewandowskiego w obecnej edycji Ligi Mistrzów.

Wysokiego tempa nie zwalnia również Łukasz Teodorczyk. Były napastnik, m.in. Lecha Poznań strzelił dwa gole dla Anderlechtu w wygranym 6-1 meczu przeciwko 1.FSV Mainz 05. 25-latek najpierw w 89. minucie zamienił dośrodkowanie z rzutu rożnego na bramkę, a już w doliczonym czasie gry z 11. metrów pokonał bramkarza rywali.

Lukasz Teodorczyk Goal HD - Anderlecht 4... przez Football--Live

Lukasz Teodorczyk Goal HD - Anderlecht 6... przez Football--Live

Reprezentant Polski ma już sześć trafień w tej edycji rozgrywek, a dzisiejszy mecz był dla niego siódmym z rzędu, w którym zdobył co najmniej jedną bramkę.