Skandal w Copa Libertadores! Piłkarze rzucili się z pięściami na sędziego [WIDEO]

Skandal w Copa Libertadores! Piłkarze rzucili się z pięściami na sędziego [WIDEO]
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Transfery.info

Zwycięstwo stracone w doliczonym czasie gry, tym bardziej po rzucie karnym, zawsze jest ciosem dla drużyny tracącej bramkę, jednak jak pokazali piłkarze San Lorenzo, może też prowadzić do zachowań, które nie powinny mieć miejsca.

Mecz Copa Libertadores pomiędzy Independiente del Valle a San Lorenzo zgodnie z przewidywaniami był bardzo wyrónany, ale to goście prowadzili 1:0, co dawało im awans do kolejnej fazy. Ten został zaprzepaszczony jednak w 95 minucie.

Wóczas jeden z zawodników ekwadorskiej drużyny został przewrócony przez obrońcę San Lorenzo, wskutek czego arbiter prowadzący to spotkanie zdecydował się na podyktowanie rzutu karnego. Ciężko mieć wątpliwości co do słuszności tej decyzji, jednak piłkarze z Argentyny byli innego zdania i zaciekle protestowali.

Jedenastkę wykorzystał Junior Sornoza, a sędzia chwilę później zakończył mecz. Tym samym obie drużyny odpadły z południowoamerykańskiego odpowiednika Ligi Mistrzów. Goście nie mogli się jednak pogodzić ze stratą cennych punktów w takich okolicznościach i postanowili wyładować swoją złość na arbitrach. Sytuacja zrobiła się na tyle napięta, że interweniować musiała policja. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Juventus finalizuje transfer napastnika Juventus finalizuje transfer napastnika Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Roman Jaremczuk zmienia klub po bardzo udanym sezonie w Belgii i dwóch golach na EURO 2020 [OFICJALNIE] Roman Jaremczuk zmienia klub po bardzo udanym sezonie w Belgii i dwóch golach na EURO 2020 [OFICJALNIE] Paulo Fonseca prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym klubem Paulo Fonseca prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym klubem Dick Advocaat powraca w roli selekcjonera [OFICJALNIE] Dick Advocaat powraca w roli selekcjonera [OFICJALNIE] Górnik Zabrze: Torcida z komunikatem. „Kto kibica nie szanuje, temu w d… cztery ch…” Górnik Zabrze: Torcida z komunikatem. „Kto kibica nie szanuje, temu w d… cztery ch…”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy