Skandal w Copa Libertadores! Piłkarze rzucili się z pięściami na sędziego [WIDEO]

Skandal w Copa Libertadores! Piłkarze rzucili się z pięściami na sędziego [WIDEO]
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Transfery.info

Zwycięstwo stracone w doliczonym czasie gry, tym bardziej po rzucie karnym, zawsze jest ciosem dla drużyny tracącej bramkę, jednak jak pokazali piłkarze San Lorenzo, może też prowadzić do zachowań, które nie powinny mieć miejsca.

Mecz Copa Libertadores pomiędzy Independiente del Valle a San Lorenzo zgodnie z przewidywaniami był bardzo wyrónany, ale to goście prowadzili 1:0, co dawało im awans do kolejnej fazy. Ten został zaprzepaszczony jednak w 95 minucie.

Wóczas jeden z zawodników ekwadorskiej drużyny został przewrócony przez obrońcę San Lorenzo, wskutek czego arbiter prowadzący to spotkanie zdecydował się na podyktowanie rzutu karnego. Ciężko mieć wątpliwości co do słuszności tej decyzji, jednak piłkarze z Argentyny byli innego zdania i zaciekle protestowali.

Jedenastkę wykorzystał Junior Sornoza, a sędzia chwilę później zakończył mecz. Tym samym obie drużyny odpadły z południowoamerykańskiego odpowiednika Ligi Mistrzów. Goście nie mogli się jednak pogodzić ze stratą cennych punktów w takich okolicznościach i postanowili wyładować swoją złość na arbitrach. Sytuacja zrobiła się na tyle napięta, że interweniować musiała policja. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy Polska pozyska reprezentanta z Premier League?! Polska pozyska reprezentanta z Premier League?! Matthijs de Ligt opuści Juventus? Mino Raiola zasiał ziarno niepewności Matthijs de Ligt opuści Juventus? Mino Raiola zasiał ziarno niepewności

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy