Brighton sprowadzi napastnika z ligi rosyjskiej?!

rok temu
Brighton sprowadzi napastnika z ligi rosyjskiej?!

Brighton nie poddaje się w walce o sprowadzenie Zé Luísa będącego aktualnie piłkarzem Spartaka Moskwa.

Zdaniem „The Sun”, przedstawiciele beniaminka Premier League złożyli już nawet ofertę za zawodnika opiewającą na około pięć milionów funtów. Miała ona zostać jednak odrzucona przez szefostwo urzędujących mistrzów Rosji.

Menadżer popularnych „The Seagulls”, Chris Hughton jest mocno zdeterminowany, aby sprowadzić do swojego zespołu napastnika, który gwarantowałby regularne strzelanie bramek. Z tego też powodu zamierza niebawem ponowić ofertę za reprezentanta Republiki Zielonego Przylądka.

Zawodnicy Brighton, mimo że zajmują solidną pozycję w środku tabeli, to dysponują jednym z najgorszych dorobków strzeleckich w lidze. Do tej pory poniżej oczekiwań w ataku beniaminka spisują się Isaiah Brown, José Izquierdo oraz Tomer Hemed, dlatego menadżerowi zależy na pozyskaniu kolejnego ofensywnego zawodnika.

Zé Luís nie należy do czołowych strzelców rosyjskich rozgrywek, ale jego wkład w ostatnie sukcesy Spartaka jest wręcz nieoceniony. 26-latek swoją postawą w dużej mierze przyczynił się do zdobycia mistrzostwa kraju przez moskiewską drużynę po szesnastu latach przerwy.

Siedemnastokrotny reprezentant Republiki Zielonego Przylądka jest piłkarzem Spartaka od 2015 roku. Wcześniej miał okazje występować w klubach portugalskich (m.in. Braga i Gil Vicente), jak również w węgierskim Videotonie Székesfehérvár.


ŹRÓDŁO
The Sun
TAGI: José Luís Mendes Andrade Republika Zielonego Przylądka Spartak Moskwa Rosja Brighton & Hove Albion FC Anglia
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.