Trener Śląska: Nie mam problemu, gdy w emocjach piłkarze się pobiją, ale on przekroczył granicę

4 miesiące temu
Trener Śląska: Nie mam problemu, gdy w emocjach piłkarze się pobiją, ale on przekroczył granicę

Szkoleniowiec Śląska Wrocław, Tadeusz Pawłowski, wypowiedział się na temat ostatniego zamieszania z Arkadiuszem Piechem w roli głównej.

Kilkadziesiąt godzin temu doświadczony napastnik został przesunięty bezterminowo do zespołu rezerw Śląska. „Powodem jest niedopuszczalne zachowanie zawodnika w trakcie treningu” - można było przeczytać w oświadczeniu. Jak podały media, 33-latkowi nie spodobała się intensywność zajęć i dodatkowe treningi strzeleckie.

Pawłowski został zapytany o tę sytuację przed piątkowym meczem Ekstraklasy z Zagłębiem Lubin (start o 18:00).

- Wielu w życiu widziałem, jestem doświadczonym człowiekiem. Teraz pracuję jako trener, ale kiedyś byłem piłkarzem, przebywałem w wielu szatniach. Dla mnie nie ma problemu, gdy na treningu w emocjach jeden piłkarz pobije się z drugim, bo to się czasem zdarza. Ale niektórych rzeczy nie można tolerować. Arek Piech przekroczył właśnie granicę, po której musiałem zareagować.

- Każdy piłkarz ma zapisane w kontrakcie swoje prawa i obowiązki. Piech zachował się źle, nie wykonał mojego polecenia i musiał ponieść konsekwencje - powiedział Pawłowski (cytat za: „Przegląd Sportowy”), potwierdzając, że napastnik podczas treningu w pewnym momencie najnormalniej w świecie zszedł z boiska.

Szkoleniowiec Śląska przyznał, że w tej chwili nie wie, czy 33-latek wróci do drużyny.ŹRÓDŁO
Przegląd Sportowy
TAGI: Śląsk Wrocław Polska Arkadiusz Piech Tadeusz Pawłowski
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.