Vidalowe heheszki. Co oznaczają?

5 lat temu
Gdzie zagra Vidal w przyszłym sezonie?

Serial pt: „Gdzie zagra Vidal?” trwa na dobre. Kolejny odcinek miał miejsce wczoraj na włoskim lotnisku, na którym Chilijczyk wróciwszy wypoczęty z wakacji udzielił wywiadu włoskiemu dziennikarzowi.

 W czwartek po tej scence jasno stwierdzono – Vidal nie idzie do Manchesteru. Na pytanie czy będzie piłkarzem United Chilijczyk odpowiedział dosłownie: „He He He, no no no”.  Słowa te można interpretować na kilka sposobów:

a) He He He, nie na pewno nie idę do Manchesteru.

b) He He He, nie nie idę do Manchesteru, (ale do Liverpoolu, he he!)

c) He He He, no no no – czyli zaśmiałem się, bo jest coś na rzeczy, ale by nie dać ludziom do myślenia powiedziałem szybko no no no.

Od początku można dostrzec, że Chilijczyk jest w bardzo dobrym humorze. Dwukrotnie został zapytany czy zostaje w Juve. Najpierw powiedział: Jestem jeszcze na wakacjach, he he he! Później dodał, że nie wie. Można też zauważyć, że najwyraźniej nie ma ochoty na pogawędki z dziennikarzem i gdyby nie kamera, najchętniej powiedziałby mu: spadaj dziadu!

Skoro rzeczywiście, Vidal nie idzie do Manchesteru, to wychodziłoby na to, że zostaje w Juve. Na końcu dodał, że jest tu szczęśliwy. Skoro tak jest, to czemu wprost nie powie, że nigdzie się nie wybiera i będzie grał nadal w barwach „Starej Damy”?

Wygląda na to, że jeśli w poniedziałek zawodnik nie dogada się z Allegrim i władzami Juve, to istnieje możliwość, że poprosi o transfer. Po jego zachowaniu można wywnioskować, że ewidentnie chce wyłudzić podwyżkę. Jeśli jej nie otrzyma, to znajdzie klub, który zaproponuje mu taki kontrakt, w którym zera będą się zgadzać.

Czekamy zatem na oficjalne stanowisko Vidala w sprawie jego przyszłości.ŹRÓDŁO
Transfery.info
TAGI: Arturo Erasmo Vidal Pardo Manchester United FC Juventus FC
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.