Campbell chce zostać w Betisie

2013-04-16 11:19:13; Aktualizacja: 11 lat temu
Campbell chce zostać w Betisie Fot. Transfery.info

Agent Joela Campbella stwierdził, że jego klientem zainteresowane jest kilka europejskich klubów. Piłkarz jednak nie miałby nic przeciwko możliwości zostania w Betisie Sewilla na dłużej.

Joel Campbell jest piłkarzem Arsenalu Londyn. Przed rozpoczęciem obecnego sezonu został wypożyczony do drużyny Primera Division, Realu Betis Balompié.

20-letni skrzydłowy do tej pory nie miał szansy na występy w Arsenalu. W sezonie 2011/12 został wypożyczony do francuskiego Lorient, a przed rozpoczęciem obecnych rozgrywek został ponownie wypożyczony do Realu Betis. W jego barwach rozegrał do tej pory 22 spotkania, zdobywając w nich 2 gole i notując 3 asysty.

Agent Campbella wyznał w wywiadzie dla Marca.com, że jego klient i klub, w którym obecnie występuje, byliby zainteresowani przedłużeniem współpracy.

– Dużo spekuluje się na temat przyszłości Campbella. Jest własnością Arsenalu, ale gra na wypożyczeniu w Betisie. Prawdą jest, że Betis chciałby przedłużyć to wypożyczenie, ale nic jeszcze nie zostało ustalone - powiedział agent piłkarza, Joaquim Batica.

Batica stwierdził, że możliwość regularnej gry, którą daje Campbellowi Real Betis, może zaprocentować w przyszłości, gdy piłkarz wróci do drużyny Kanonierów.

– Jest bardzo szczęśliwy w Betisie. Chce grać i rozwijać się jako piłkarz. W Betisie ma taką szansę. Może nie zostać w Hiszpanii na dłużej, prędzej czy później wróci do Arsenalu, bo jest jego zawodnikiem - dodał Batica.

Joaquim Batica zasugerował też, że swoimi dobrymi występami w barwach hiszpańskiej drużyny, Campbell zwrócił uwagę kilku europejskich drużyn.

– To prawda, Campbell zwrócił na siebie uwagę różnych klubów z całej Europy. Ma bardzo dobry sezon, więc normalnym jest, że inne kluby chciałyby go pozyskać. Bardzo trudno jest mi rozmawiać o jego przyszłości - zakończył Batica.

Joel Campbell jest również reprezentantem Kostaryki. W narodowych barwach rozegrał 22 spotkania.