Decydujące dni dla Sergeja Milinkovicia-Savicia. PSG i Manchester United w natarciu

Decydujące dni dla Sergeja Milinkovicia-Savicia. PSG i Manchester United w natarciu
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Il Messaggero

Lazio dąży do tego, by wywołać między Paris Saint-Germain a Manchesterem United licytację w sprawie Sergeja Milinkovicia-Savicia.

Pomocnik jest łączony z przenosinami do większego klubu od wielu miesięcy, lecz jak do tej pory żadnemu z gigantów nie udało się przekonać Lazio do sprzedaży gracza. Z wyścigu niemalże zupełnie wycofał się już Juventus, który zdecydował się skupić tego lata na innych celach, w walce pozostają jednak Manchester United i Paris Saint-Germain.

„Il Messaggero” informuje, że to „Czerwone Diabły” są na ten moment najbardziej zdeterminowane w walce o Serba i od kilku tygodni prowadzą stałe rozmowy. W Anglii przebywa Mateja Kežman, który reprezentuje interesy piłkarza, a jego zadaniem jest nie tylko ustalenie warunków indywidualnej umowy dla swojego klienta, ale także mediacja między klubami.

Lazio jest otwarte na sprzedaż swojej gwiazdy, a chce na niej zarobić co najmniej 100 milionów euro. Taka suma jest dla ekipy z Old Trafford zbyt wysoka, dlatego stara się ją zbić, co z kolei jest nie na rękę rzymianom. „Biancocelesti” mogą pójść na nieznaczne ustępstwa, ale na ten moment szukają innych rozwiązań.

„Aquile” liczą na mobilizację ze strony Paris Saint-Germain. Mistrzowie Francji również woleliby zapłacić za gracza mniejszą kwotę, ale gdy już włączą się do negocjacji, wszystko może się zdarzyć. Lazio wierzy, że rywalizacja obu ekip doprowadzi do licytacji, która sprawi, że cena poszybuje w górę i zbliży się do jego wymagań.

Oba zespoły bardzo liczą na ten transfer. „Czerwone Diabły” widzą w pomocniku idealnego następcę dla Paula Pogby, który tego lata najprawdopodobniej odejdzie do Realu Madryt lub Juventusu. Paryżanie też trzymają rękę na pulsie, bowiem w poprzednim sezonie ich linia pomocy nie prezentowała się najlepiej i trener Thomas Tuchel ma nadzieję na znaczące wzmocnienia tej formacji. Wspomniany dziennik twierdzi, że w najbliższych dniach wiele powinno się wyjaśnić w kwestii transferu.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Leganés krytykuje przepis umożliwiający transfer Braithwaite'a do Barcelony, ale też chwali postawę piłkarza Leganés krytykuje przepis umożliwiający transfer Braithwaite'a do Barcelony, ale też chwali postawę piłkarza Hit transferowy w Ekstraklasie?! Dimitri Oberlin bliski przenosin do czołowego polskiego klubu! Hit transferowy w Ekstraklasie?! Dimitri Oberlin bliski przenosin do czołowego polskiego klubu! OFICJALNIE: Rafał Pietrzak w Lechii Gdańsk OFICJALNIE: Rafał Pietrzak w Lechii Gdańsk Messi udzielił bardzo ciekawego wywiadu. „Ludzie uważają, że  wybieram selekcjonerów...” Messi udzielił bardzo ciekawego wywiadu. „Ludzie uważają, że wybieram selekcjonerów...” Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Liga Mistrzów: Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w najbliższych tygodniach Liga Mistrzów: Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w najbliższych tygodniach Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy