Lech Poznań: Siergiej Kriwiec blisko powrotu do stolicy Wielkopolski

Lech Poznań: Siergiej Kriwiec blisko powrotu do stolicy Wielkopolski fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: WP Sportowe Fakty

Siergiej Kriwiec ma dołączyć do rezerw Lecha Poznań, o czym informuje portal „WP Sportowe Fakty” .

Białorusin, który ostatnio występował w barwach Dynama Brześć, nie ma klubu. Według ostatnich informacji najprawdopodobniej wróci do Polski.

O usługi doświadczonego ofensywnego pomocnika ma zabiegać Lech Poznań. Wicemistrzowie Polski chcą, aby Kriwiec wzmocnił rywalizujące w II lidze rezerwy.

Rozmowy między zawodnikiem a klubem mają być zaawansowane i wydaje się, że lada dzień przeprowadzka 34-latka do Polski zostanie oficjalnie ogłoszona.

Jeśli do tego dojdzie, będzie to dla niego powrót nie tylko do Polski, ale także do „Kolejorza”. W szeregach tej ekipy miał bowiem okazję występować w latach 2010-2012.

Później trafił do Chin, a konkretniej Jiangsu Suning. Następnie występował jeszcze w BATE, FC Metz, Wiśle Płock, Arce Gdynia i Dynamie Brześć.

Na ekstraklasowych boiskach Kriwiec ma łącznie rozegrane blisko sto spotkań. W tym czasie strzelił 12 goli i zanotował 13 asyst.

Jego przyszła ekipa plasuje się na półmetku II ligi dopiero na siedemnastym miejscu. Do pozycji gwarantującej utrzymanie brakuje jej dwa punkty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] FC Barcelona: Ferran Reverter – kim jest prawa ręka Joana Laporty? FC Barcelona: Ferran Reverter – kim jest prawa ręka Joana Laporty? Heung-min Son i Harry Kane z rekordem Premier League. Przebili Alana Shearera i Chrisa Suttona Heung-min Son i Harry Kane z rekordem Premier League. Przebili Alana Shearera i Chrisa Suttona Manchester United: Sprzeczne informacje w sprawie Cavaniego Manchester United: Sprzeczne informacje w sprawie Cavaniego Rúben Amorim może zostać zawieszony nawet na SZEŚĆ lat. Sporting wydał ostre oświadczenie [OFICJALNIE] Rúben Amorim może zostać zawieszony nawet na SZEŚĆ lat. Sporting wydał ostre oświadczenie [OFICJALNIE] FC Barcelona: Victor Font ma żal do Xaviego FC Barcelona: Victor Font ma żal do Xaviego Reprezentacja Polski bez Lewandowskiego na mecz z Anglią?! Reprezentacja Polski bez Lewandowskiego na mecz z Anglią?! Złoty But: Robert Lewandowski nokautuje konkurencję. Przetasowania w czołówce Złoty But: Robert Lewandowski nokautuje konkurencję. Przetasowania w czołówce

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy