Rivaldo: Nie rozumiem transferu Braithwaite'a do Barcelony

Rivaldo: Nie rozumiem transferu Braithwaite'a do Barcelony fot. Rivaldo I Instagram
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Marca I Betfair

Przenosiny Martina Braithwaite’a do Barcelony wywołały sporo emocji. W gronie osób krytykujących taki ruch autorstwa „Dumy Katalonii” jest Rivaldo.

Mistrzowie Hiszpanii mogli zakontraktować nowego napastnika z uwagi na poważną kontuzję odniesioną przez Ousmane’a Dembélé. Wybór padł na Braithwaite’a, który w tym sezonie zanotował sześć ligowych trafień w barwach Leganés. Wielu kibiców i ekspertów od początku miało wątpliwości dotyczące tego, czy 28-latek nadaje się do gry w barwach Barcelony.

- Szczerze mówiąc, nie rozumiem zakontraktowania Braithwaite’a i z kilku powodów się z tym nie zgadzam.

- Po pierwsze, pozyskano go poza oknem. Barcelona powinna dać szansę jednemu z młodych zawodników z La Masii zamiast przeprowadzać taki transfer. Nie widzę powodów, by podejmowano wysiłki mające na celu zakontraktowanie napastnika, który, z całym szacunkiem, wątpię, by był zawodnikiem potrzebnym drużynie w tym momencie.

- Myślałem bardziej o postawieniu na młodszego piłkarza mogącego się bardziej rozwinąć - przyznał Rivaldo, który reprezentował barwy Barcelony w latach 1997-2002.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Chelsea pracuje nad transferami Coutinho i Tellesa Chelsea pracuje nad transferami Coutinho i Tellesa Serie A: Agenci w 2019 roku zarobili 187,8 miliona euro na prowizjach transferowych. Juventus dał im najwięcej! Serie A: Agenci w 2019 roku zarobili 187,8 miliona euro na prowizjach transferowych. Juventus dał im najwięcej! Kevin De Bruyne wybrał jedenastkę marzeń z zawodników, z którymi grał Kevin De Bruyne wybrał jedenastkę marzeń z zawodników, z którymi grał Piłkarze Polonii Bytom zgodzili się na obniżenie pensji do 500 złotych brutto Piłkarze Polonii Bytom zgodzili się na obniżenie pensji do 500 złotych brutto Milik na okładce „La Gazzetta dello Sport”. Włosi sugerują transfer do Milanu Milik na okładce „La Gazzetta dello Sport”. Włosi sugerują transfer do Milanu OFICJALNIE: UEFA przekłada kolejne mecze i turnieje OFICJALNIE: UEFA przekłada kolejne mecze i turnieje Guilherme reprezentantem Polski? „W tej chwili nie muszę się już nad tym zastanawiać” Guilherme reprezentantem Polski? „W tej chwili nie muszę się już nad tym zastanawiać”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy