Lukas Podolski z urazem

Źródło: Lukas Podolski

Lukasa Podolskiego nie ma w kadrze Górnika Zabrze na poniedziałkowy mecz Ekstraklasy z Jagiellonią Białystok. Sam napastnik poinformował, że boryka się z problemami zdrowotnymi.

„Niestety z powodu urazu nie mogę wystąpić w dzisiejszym meczu. Czeka mnie diagnoza u lekarza... Życzę drużynie sukcesu w dzisiejszym meczu” - napisał Podolski na Twitterze zaraz po tym, jak Górnik opublikował skład na poniedziałkowe starcie z Jagiellonią w Białymstoku (początek o 18:00).

36-letni napastnik nie zdradził, co dokładnie mu dolega.

Póki co Podolski rozegrał dwa spotkania w Ekstraklasie. W meczu z Lechem Poznań pojawił się na boisku w drugiej połowie. Ze Stalą Mielec zagrał od pierwszej minuty. Górnik wygrał to ostatnie spotkanie 1:0 po bramce Jesúsa Jiméneza.

Dla zabrzan były to pierwsze punkty zdobyte w tym sezonie. Zobaczymy, czy dzisiaj powiększą swój dorobek.

Ekstraklasa: Składy na Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze [OFICJALNIE]