EURO 2020: Mama Rabiota starła się z tatą Mbappé i krewnymi Pogby

EURO 2020: Mama Rabiota starła się z tatą Mbappé i krewnymi Pogby fot. Nicolo Campo / Shutterstock.com
Źródło: RMC Sport

Veronique Rabiot znowu w akcji. Jak podają dziennikarze RMC Sport, mama Adriena Rabiota rozpoczęła ostrą wymianę zdań w loży, z której oglądała mecz 1/8 finału EURO 2020 pomiędzy Francją a Szwajcarią.

Francuzi mierzyli się ze Szwajcarami w poniedziałkowy wieczór. W 75. minucie „Trójkolorowi” prowadzili 3:1, ale rywale wyrównali, a potem triumfowali w konkursie rzutów karnych. Bezpośrednio zadecydowało o tym pudło z jedenastu metrów Kyliana Mbappé.

Tuż po ostatnim gwizdku miało zawrzeć w loży, z której mecz w Bukareszcie obserwowali bliscy francuskich piłkarzy. Zajadłą wymianę zdań zaczęła właśnie Veronique Rabiot, której nie spodobała się strata piłki Paula Pogby zakończona trzecim golem dla Szwajcarii. Mama 26-letniego pomocnika Juventusu dała to do zrozumienia krewnym gwiazdora Manchesteru United. Jak donosi RMC Sport, powiedziała również ojcu Mbappé, żeby wpłynął na syna, by ten stał się mniej arogancki. Kłótnia trwała podobno około 20 minut.

Pani Rabiot zaatakowała też dziennikarzy, ponieważ nie podoba się jej ich stosunek do Mbappé. Inne rodziny były podobno zszokowane jej zachowaniem w końcówce i po poniedziałkowym meczu.

26-letni Rabiot rozegrał wczoraj pełne 120 minut i był to jego czwarty występ na Mistrzostwach Europy.