Co ze zdrowiem Jude'a Bellinghama? Gwiazdor Realu Madryt przedwcześnie opuścił plac gry

Źródło: Marca

Jude Bellingham przedwcześnie opuścił plac gry przy okazji rywalizacji Realu Madryt z Bragą (2-1). O powodzie roszady informuje „Marca”.

We wtorek rozgrywano mecze Ligi Mistrzów. W jednej z ciekawiej zapowiadających się potyczek Real Madryt mierzył się na wyjeździe z Bragą.

Choć wicemistrzowie Hiszpanii byli osłabieni przez problemy zdrowotne Joselu, to stosunkowo szybko wyszli na prowadzenie. Już w 16. minucie do siatki trafił Rodrygo.

Do przerwy było zatem 1-0, a po zmianie stron swoje dołożył Jude Bellingham. Niezawodny Anglik podwyższył stan rywalizacji na 2-0.

Chwilę później kontaktowego gola dla gospodarzy strzelił Alvaro Djalo.

Ostatecznie jednak Real Madryt wygrał mecz 2-1 i po trzech kolejkach ma na swoim koncie komplet punktów.

Rezultat schodzi jednak na dalszy plan, a wszystko przez sytuację, która miała miejsce w 89. minucie. Wtedy plac gry opuścił Jude Bellingham, a jego miejsce zajął Lucas Vázquez.

Kibice zaczęli drżeć o zdrowie swojego diamentu. Czym była spowodowana ta roszada?

Według informacji, które podaje „Marca”, Bellingham poczuł dyskomfort, a Carlo Ancelotti wolał dmuchać na zimne, dlatego zdjął go z boiska. Na ten moment wydaje się, że występ Anglika w El Clásico nie jest zagrożony.

Początek sobotniego meczu Realu Madryt z FC Barceloną o 16:15.

Zobacz ostatnie transfery Wysokość klauzuli Benjamina Šeško ustalona. Tyle będzie kosztował latem Trzech kandydatów do zastąpienia Xaviego w FC Barcelonie Legia Warszawa zainteresowana niemieckim skrzydłowym Chelsea dopięła swego. Słowne porozumienie w sprawie transferu wielkiego talentu Rafael Benítez rywalem... Marka Papszuna w walce o prestiżową posadę Jagiellonia Białystok ratuje punkt w samej końcówce. Powrót na fotel lidera [WIDEO] Sensacyjny zwrot akcji w sprawie José Mourinho. To będzie jego nowy klub?!