2017-10-01 19:04:03; Aktualizacja: 6 lat temu
Kontuzja Ribéry'ego Fot. Transfery.info
Mateusz Michałek Źródło: Sky I Kicker

Franck Ribéry nie będzie miło wspominał niedzielnego spotkania Bundesligi Bayernu z Herthą.

Monachijczycy dość dobrze rozpoczęli mecz, wychodząc na prowadzenie już w 10. minucie za sprawątrafienia Matsa Hummelsa. Tuż po przerwie na 2:0 wynik podwyższyłRobert Lewandowski. Mistrzom Niemiec, dla których było topierwsze spotkanie po odejściu z klubu Carlo Ancelottiego, nie udałosię jednak utrzymać prowadzenia do końca. Bramki Ondreja Dudy orazSalomona Kalou sprawiły, że obie drużyny podzieliły siępunktami.

Jeśli chodzi o samego Francuza,34-latek nabawił się kontuzji lewego kolana przed upływem60. minuty. Doświadczony zawodnik doznał urazu w chwili, gdyprzejmował piłkę. Tuż po niefortunnym ruchu położył się namurawie.

Jak powiedział dyrektor sportowymonachijczyków, Hasan Salihamidžić: - Franck czuje duży ból.Niestety nie wygląda to dobrze.

Póki co, w niemieckich mediachpojawiają się różne doniesienia. „Kicker” pisze, że Francuzuszkodził więzadła, ale nie podaje żadnych szczegółów. Pojawiła sięrównież informacja, że nie doszło do całkowitego zerwania, alenaderwania więzadeł pobocznych.