Seferović bliski przenosin do Realu Sociedad

Źródło: Football Italia

Napastnik Fiorentiny, Haris Seferović znalazł się w kręgu zainteresowań Realu Sociedad.

Szwajcarski napastnik zasilił ekipę z Włoch w 2010 roku, ale w barwach pierwszego zespołu "Violi" zaliczył zaledwie 11 występów i ani razu nie wpisał się na listę strzelców.

21-letni zawodnik przez dwa sezony był wypożyczany do Neuchatelu Xamax, Lecce i Novary. W tej ostatniej ekipie piłkarz mający korzenie bośniackie spędził pół roku i zaliczył w Serie B 18 gier, w których zdobył 10 bramek.

Warto również przypomnieć, że w 2009 roku Seferović wraz z reprezentacją Szwajcarii do lat 17 zdobył tytuł mistrzowski na turnieju rozgrywanym w Nigerii oraz został królem strzelców tej imprezy z pięcioma golami na koncie.