Daniel Sturridge... wróżbitą? Popisał się typami na mecz Bayernu Monachium z Realem Madryt fot. Vlad1988 / Shutterstock.com
Dawid Basiak
Źródło: Daniel Sturridge [X]

Daniel Sturridge za pośrednictwem portalu X podzielił się swoimi predykcjami na półfinałowy mecz Bayernu Monachium z Realem Madryt. Co ciekawe okazały się one zadziwiająco trafne.

Do tego zdarzenia doszło na portalu X, a dokładniej na profilu Daniela Sturridge'a, który we wtorkowy wieczór postanowił obejrzeć półfinałowe spotkanie Ligi Mistrzów, w którym Bayern Monachium mierzył się z Realem Madryt (2-2).

Były napastnik Liverpoolu podzielił się również swoimi przewidywaniami oraz przemyśleniami związanymi z przebiegiem tego spotkania.

Sturridge minutę przed pierwszym gwizdkiem sędziego opublikował wpis, w którym oznajmił, że Leroy Sané będzie dziś dla Realu dużym problemem, oraz że wraz z Harrym Kane'em wpiszę się on na listę strzelców. Dodatkowo podkreślił, że jego rodak strzeli gola z rzutu karnego.

„Sané będzie dzisiaj sprawiał dużo problemów. Strzeli on oraz Kane z rzutu karnego” - napisał.

Jak już dobrze wiemy, myśli Anglika znalazły swoje pokrycie w rzeczywistości, bowiem wspomniana dwójka zdobyła w tym starciu po jednej bramce, w tym Kane z rzutu karnego, a Sané był dodatkowo jednym z zawodników, który sprawiał defensywie Realu najwięcej problemów.

Całkiem niezły typ, nieprawdaż? To jednak nie koniec, bowiem Sturridge sześć minut po rozpoczęciu spotkania, gdy rezultat meczu wskazywał na bezbramkowy remis, napisał na portalu X predykcję dotyczącą dokładnego wyniku, która również okazała się trafna.

„Skłaniam się ku 2-2. Może być 3-2 dla Bayernu, jeśli ich ławka rezerwowych wyłączy się. Mnóstwo bramek” - mogliśmy przeczytać.

Zaskoczeni internauci żartowali w komentarzach, by Sturridge przewidział im przyszłość, prosząc między innymi o podanie poprawnych numerów lotto czy też o wytypowanie zwycięzcy obecnego sezonu Premier League.