Spotkanie Cádizu z Barceloną wznowione. Piłkarze z zakazem udzielania wypowiedzi pomeczowych

Sobotni mecz Cádizu z Barceloną został wznowiony o godzinie 21:05. Wcześniej sędzia podjął decyzję o jego przerwaniu z powodu zasłabnięcia jednego z kibiców na trybunach.

Starcie w ramach szóstej kolejki LaLigi pomiędzy ekipą z Kadyksu a „Dumą Katalonii” przebiegało bez większych kłopotów aż do 83. minuty pojedynku, kiedy to golkiper gospodarzy zaalarmowany przez kibiców poinformował zespół sędziowski o przykrym zdarzeniu mającym miejsce na trybunach, gdzie zasłabł jeden z fanów.

Sam Jeremías Ledesma, w obliczu zaistniałej sytuacji, włączył się osobiście w akcję reanimacyjną poprzez dostarczenie na sektor defibrylatora. Następnie na trybunach pojawili się członkowie sztabu medycznego Cádizu, by udzielić pierwszej pomocy poszkodowanemu.

W międzyczasie arbiter podjął decyzję o wysłaniu piłkarzy obu drużyn do szatni, by tam oczekiwali kolejnej decyzji odnośnie wznowienia lub przedwczesnego zakończenia meczu.

Ten ostatecznie, po zabraniu kibica karetką do szpitala, został wznowiony o godzinie 21:05. Wówczas na zegarze pozostało do rozegrania regulaminowe siedem minut.

W tym czasie Barcelonie udało się jeszcze dwukrotnie wpakować futbolówkę do siatki przeciwnika.

Przy bramkach autorstwa Ansu Fatiego oraz Ousmane'a Dembélé asysty zaliczył rezerwowy Robert Lewandowski, który wcześniej sam wpisał się na listę strzelców.

Reprezentantowi Polski nie będzie dane podzielić się opinią z mediami na temat swojego występu, ponieważ oba zespoły podjęły decyzję, że do dyspozycji dziennikarzy będą tylko obaj trenerzy.

Więcej na temat: FC Barcelona Cádiz CF Hiszpania

Zobacz ostatnie transfery Wysokość klauzuli Benjamina Šeško ustalona. Tyle będzie kosztował latem Trzech kandydatów do zastąpienia Xaviego w FC Barcelonie Legia Warszawa zainteresowana niemieckim skrzydłowym Chelsea dopięła swego. Słowne porozumienie w sprawie transferu wielkiego talentu Rafael Benítez rywalem... Marka Papszuna w walce o prestiżową posadę Jagiellonia Białystok ratuje punkt w samej końcówce. Powrót na fotel lidera [WIDEO] Sensacyjny zwrot akcji w sprawie José Mourinho. To będzie jego nowy klub?!