Zapraszamy do śledzenia naszej relacji z wydarzeń na rynku transferowym w dniu 14 listopada 2023 roku.

Almamy Touré jest o krok od dołączenia do drugoligowego 1. FC Kaiserslautern. [L’Équipe]
Atalanta jest gotowa sprzedać Teuna Koopmeinersa, ale tylko w ramach rekordowej sprzedaży. [La Gazzetta dello Sport]
OFICJALNIE: Walter Mazzarri nowym trenerem Napoli. Zastąpił na tym stanowisku Rudiego Garcię!
OFICJALNIE: Artur Meissner, dotychczas członek rady nadzorczej Warty Poznań, został powołany na stanowisko prezesa tego klubu.
David de Gea zainteresowany kupnem CD Eldense. [Onda Cero]
Andrzej Kasprzak i Remigiusz Rzepka zwolnieni z reprezntacji Polski.
Nico Williams nadal nie jest pewny nowego kontraktu z Athletic Club. [Felix Tainta]
Senegal odpowiada i ponownie ma trzy bramki przewagi...
Reprezentacja Polski zdobywa pierwszą bramkę na Mistrzostwach Świata U-17. Gola kontaktowego w meczu z Senegalem strzelił Marcel Reguła z Zagłębia Lubin.
Senegal podwyższa swoje prowadzenie i prowadzi z Polską na Mistrzostwach Świata U-17 już 3:0.
Mecz Reprezentacji Polski U-17 z Senegalem został wznowiony przy prowadzeniu naszych rywali w 38. minucie meczu. Przerwa była spowodowana intensywnymi opadami deszczu.
Victor Boniface z Bayeru Leverkusen jest obserwowany przez czołowe europejskie kluby. [Fabrizio Romano]
OFICJALNIE: Bayern Monachium dokonał pierwszego transferu na sezon 2024/2025. Na pokładzie od 1 lipca zawita 18-letni Nestory Irankunda z Adelaide United.
Reprezentacja Polski U-17 traci drugą bramkę w meczu z Senegalem. Gola samobójczego strzelił Dominik Szala w 31. minucie.
OFICJALNIE: Selekcjoner Luciano Spalletti powołał do reprezentacji Włoch Manuela Lazzariego i Cristiano Biraghiego w miejsce kontuzjowanych Rafaela Tolóia i Davide Calabrii.
Reprezentacja Polski U-17 przegrywa od 18. minuty z Senegalem 0:1.
OFICJALNIE: Thijs Dallinga został powołany do reprezentacji Holandii na miejsce kontuzjowanych Briana Brobbeya i Stevena Bergwijna.
Chelsea zimą może pokusić się o negocjowanie transferu 18-letniego Antonio Nusy z Club Brugge. [Nizaar Kinsella]
OFICJALNIE: Bayern Monachium wystosował komunikat o zakończeniu 28-letniej współpracy z kierownikiem marketingu Andreasem Jungiem. Niemiec nie przedłuży wygasającego wraz z końcem czerwca kontraktu.
Nick Ramsdale, ojciec Aarona wyraził przekonanie, że pomimo straty miejsca w składzie na rzecz Davida Rayi Anglik będzie wykazywał największe możliwe zaangażowanie w walce o trofea dla Arsenalu. [The Highbury Squad]
Marcello Gallardo zostanie nowym trenerem Al-Ittihad, klubu Karima Benzemy. [AS]