Górnik Łęczna: Trzech piłkarzy na liście transferowej [OFICJALNIE]

Źródło: Górnik Łęczna

Górnik Łęczna ogłosił swoją listę transferową. Wolną rękę w poszukiwaniu nowych zespołów otrzymało trzech piłkarzy.

Jak czytamy w klubowym komunikacie, nowych ekip mogą szukać 31-letni Paweł Wojciechowski, 27-letni Maciej Orłowski oraz 26-letni Aleksander Jagiełło.

W tym sezonie najwięcej ekstraklasowych występów w koszulce Górnika - dziesięć - zanotował Wojciechowski, który ma też najdłuższy staż w klubie, bo trafił do niego w 2018 roku. Od tamtej pory strzelił 38 goli na różnych szczeblach. Na tym najwyższym do siatki jednak nie trafił, a na murawie przebywał raptem przez 173 minuty.

Występujący na prawej stronie obrony Orłowski rozegrał cztery mecze w Ekstraklasie, a Jagiełło - dwa.

W 19 dotychczasowych spotkaniach Ekstraklasy Górnik zdobył 18 punktów, co daje mu piętnaste miejsce. Łęcznianie zakończyli rok 2021 trzema ligowymi zwycięstwami z rzędu - z Jagiellonią Białystok (2:1), Cracovią (2:0) oraz Zagłębiem Lubin (2:1).