2023-08-04 20:54:57; Aktualizacja: 10 miesięcy temu
Ależ przymierzył. Bartłomiej Wdowik ze zwycięskim golem po rzucie wolnym w meczu z Widzewem Łódź [WIDEO] Fot. TV
Karol Brandt Źródło: Transfery.info

Bartłomiej Wdowik został bohaterem spotkania rozgrywanego pomiędzy Jagiellonią Białystok a Widzewem Łódź. To on zdobył bramkę na 2:1, w dodatku bardzo ładną.

Kibice zebrani w stolicy Podlasie podczas pierwszej połowy obejrzeli tylko jednego gola, w dodatku strzelonego przez zawodnika przyjezdnych Ernesta Terpiłowskiego.

Adrian Siemienic na zmiany zdecydował się stosunkowo późno, bo po upływie godziny. Wstrzelił się jednak z nimi idealnie.

Wprowadzony Afiminco Pululu w 79. minucie zamienił rzut karny na trafienie i kiedy wydawało się, że zawody zakończą się wynikiem remisowym, fantastyczną bramkę zdobył Bartłomiej Wdowik.

Lewy obrońca „Jagi” ustawił piłkę kilka metrów przed polem karnym, wziął krótki rozbieg i huknął w lewy górny róg bramki, poza zasięgiem rąk bramkarza.

Trafienie nie tylko piękne, ale i niezwykle ważne, gdyż na wagę trzech punktów. Z pewnością będzie kandydować do miana gola trzeciej kolejki Ekstraklasy.